Ak Parti Gebze ilçe Başkanı Kaya, CHP'li Soyluçiçek'in skandal yalanını ortaya çıkardı
Haber
26 Haziran 2022 - Pazar 09:38
 
Ak Parti Gebze ilçe Başkanı Kaya, CHP'li Soyluçiçek'in skandal yalanını ortaya çıkardı
GÜNCEL Haberi
Ak Parti Gebze ilçe Başkanı Kaya, CHP'li Soyluçiçek'in skandal yalanını ortaya çıkardı

HABERPİ-CHP Çayırova ilçe Başkanı Soyluçiçek'ten büyük skandal, Bayan Sağlık Personelini tedit etti. Kendisini Ak Parti ilçe başkanı olarak tanıttı..
Gebze Fatih Devlet Hastanesinde Bayan Sağlık Personeline hakaret edip tehdit eden CHP Çayırova ilçe Başkanı Cihan Soyluçiçek,bayan personelin iddiasına göre kendisini Ak Parti ilçe başkanı olduğunu ve işleminin hemen yapılmasını istedi. Bayan Sağlık personeline ağza alınmayacak hakaretler ve tehditlerde bulunan CHP'li Soyluçiçek'in foyası personelin şikayeti ile ortaya çıktı. O sağlık Personelinin evine giden ve açıklamalarını kayda alan Ak Parti Gebze ilçe başkanı Recep Kaya aynı zamanda CHP'li olduğunu da ifade eden Bayan Sağlık Personeline sahip çıktı ve yasal yollara başvuracaklarını belirtti
İŞTE BAŞKAN KAYA'NIN O AÇIKLAMASI
Kamuoyuna Duyuru
CHP İl Başkanlığına çağrımızdır.
Genel Başkanları hesaplaşacağız deyince Çayırova ilçe Başkanları da gereğini yapmış, Sağlık çalışanı Bir hanımefendiye hem de görevi başında hakaretler yağdırmış.
İftiracı, Yalancı ve provokatör.
Daha da esef verici olan durum ise kendi partisini değil Adı gibi Ak olan Ak Partimizin adını kullanarak Ak Parti teşkilat Başkanıyım iftirasını da atarak hem Sağlık personeli bayana hakaret hem de orada bulunan vatandaşlara Ak Partimizi karalayabilmek adına yapmış tüm bu provokatif eylemi.
Cumhuriyet Halk Partisi yalan iftira takiye siyasetinin bir yenisini de bölgemizde sahneledi
İktidar olabilme anlayışlarının bürokrasiye emekçilere memurlarımıza karşı nasıl bir tavır sergileyeceklerini Fatih devlet hastanesinde sahnelediler.
ÇAYIROVA ilçe başkanı Cihan soyluçiçek tam bir provokatörlük örneği göstererek hastane personeli, doktor asistanı İlkay hanıma hakaret ederek kendisinin ak parti ilçe başkanı olduğu yalanını haykırarak hakarette bulunmuştur.
CHP’nin sağlık personeline ve bayanlara karşı olan tutumunu aslında kamuoyuna ifşa etmiştir.
Ak parti milletin kendisidir hizmetkârıdır. Bu tutum ve tiyatrolarınızla bu gerçeği yok edemezsiniz.
Soyluçiçek Ak Parti ilçe başkanı olduğu yalanının bedelini, sağlık personeli bir hanımefendiye akliselim kendi parti mensuplarının dahi kabul etmeyeceği hakaretleri Milletimizin gözünde ve hukuk önünde mutlaka ödeyecektir.
Bir Hanımefendiye karşı nasıl davranılması gerektiğini de kendisine öğreteceğiz..
Kocaeli CHP il başkanına sesleniyorum..

Yalancı bir ilçe başkanın var bayana hakaret eden, kendi partisinin adını kullanamayacak kadar aciz ve provokatör bir ilçe başkanın var sizleri bir an önce hakkında gerekli işlemi yapmaya davet ediyorum.
Ak parti gebze ilçe başkanı olarak hukuki süreci hemen başlatacağız.
An itibarı ile sağlık çalışanı ve görevini yapmaktan başka bir gayesi olmayan İlkay hanım ve ailesini ziyaret ettik..
Milletinin hakkını her şartta savunan ak partimizin İlkay hanım ve tüm kadınlarımızın hakkını sonuna kadar savunacağından kimsenin şüphesi olmasın..
Ak parti halkımızın haklarını savunmaya, hizmet etmeye devam edecek, bu yalan ve fitne siyasetinin sonunu getirecektir.
CHP ÇAYIROVA ilçe başkanı aslında partisinin yalancı riyakar kavgacı milletle hesaplaşma yüzünü göstermiştir.
Bu zavallı saygı fukarasını kınıyorum konunun takipçisi olacağımızı ilan ediyor İlkay hanıma tekrardan geçmiş olsun dileklerimizle başlatmış olduğu hukuki süreçte her daim yanında ve destekçisi olacağımızı buradan beyan ediyorum.
Kamuoyuna saygılarımla…
Kendisine ve Ailesine yapmış olduğumuz geçmiş olsun ziyaretinde İlkay hanımın bizlere yapmış olduğu açıklamalarını alttaki videoda izleyebilirsiniz.
Yanından ayrılırken İlkay hanım’ın özetle son sözleri bir CHP sempatizanıydım fakat sizlerin hassasiyeti beni çok etkiledi sözleri ise bu fitne siyasetinin sonunu gösterir nitelikteydi.' dedi
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ak, Parti, Gebze, ilçe, Başkanı, Kaya,, CHP'li, Soyluçiçek'in, skandal, yalanını, ortaya, çıkardı,
Yorumlar
Haber Yazılımı