Haber Detayı
17 Kasım 2019 - Pazar 16:31
 
YRP MKYK'YA KOCAELİ'DEN 2 İSİM GİRDİ
SİYASET Haberi
YRP MKYK'YA KOCAELİ'DEN 2 İSİM GİRDİ

Yeniden Refah Partisinin 1. Olagan büyük kongresinde oy verme işlemlerine geçildi. Genel başkan adayı Dr. Fatih Erbakan’ ın konuşmasının bitmesinin ardından,  divan kurulu üyeleri kendilerine ulaşan tek listeyi ilan ettiler.

Dr. Fatih Erbakan genel başkanlığında oluşturulan tek liste ile seçime gidildi. Listede eski devlet bakanı Pr. Dr. Sacit Günbey, başbakanlık eski müsteşarı Pr. Dr.Doğan  Aydal gibi eski üst düzey bürokratların yanı sıra,  üniversite camiasından birçok isim de bulunuyor.

Genelini teknokratlar ile, eski belediye başkanlarının oluşturduğu listede sanatçı Davut Güloğlu da MKYK üyesi olarak aday gösterildi..

Kocaeli listeye damgasını vurdu!

Fatih Erbakanın listesine Kocaeli den dört isim girmeyi başardı. Genel başkan Dr. Fatih Erbakanın her zaman destek verdiği Kocaeli il başkanı Mehmet Aras ve Partinin genel merkezinde çalışmalarına devam eden Yücel Mollaismailoğlu MKYK üyeliğine seçildi.

Partinin yüksek disiplin kurulu üyeliklerine, Ali Şükrü Bayraktar ve Hüseyin Küçükkeskin ve yine Kocaeli den yedek mkyk üyeliği listesine seçilen Fatih Yılmaz seçildiler..

Kaynak: (HABER MERKEZİ) - HABER MERKEZİ Editör:
Etiketler: YRP, MKYK'YA, KOCAELİ'DEN, 2, İSİM, GİRDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı