YRP Gebze ilçe Başkanı Kılıç'tan Emniyete kutlama
Haber
10 Nisan 2021 - Cumartesi 01:01
 
YRP Gebze ilçe Başkanı Kılıç'tan Emniyete kutlama
İLÇELER Haberi
YRP Gebze ilçe Başkanı Kılıç'tan Emniyete kutlama

Gebze Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Engin Kılıç, Polis haftası nedeniyle bir mesaj yayınlayarak Emniyet teşkilatını kutladı..
Kılıç yaptığı açıklamada; 
Türk Polis Teşkilatının toplumsal huzurun sağlanmasında, suçluların adalete teslim edilmesinde ve ülkemizin bölünmez bütünlüğünün korunmasında önemli bir görev üstlenmektedir. Huzur ve güvenliğin bulunmadığı bir ortamda temel hak ve özgürlüklerin kullanılması, demokrasinin gelişmesi, devlet otoritesinin ve adaletin sağlanması mümkün değildir. Kurulduğu andan bugüne kadar olan süreçte milletimizin can ve mal güvenliğinin korunması amacıyla gece gündüz demeden fedakârca görev yapan emniyet güçlerimiz, halkımızın en zor anlarda sığındığı bir güven kapısı haline gelmiştir. Asayişin sağlanmasının herkesin ortak sorumluluğu olduğunu ifade eden Engin Kılıç; Şunu unutmamak gerekir ki toplumda huzurun, düzenin ve asayişin sağlanması sadece polisin görevi değil hepimizin ortak sorumluluğudur.
Bu sebeple polise görevini icra ederken destek ve yardımcı olunması suç ve suçlularla mücadelede daha iyi sonuçların elde edilmesini kolaylaştıracaktır. Gebze geçmişte olduğu gibi bugün de asayiş ve güvenlik açısından huzurlu İlçeler arasında yer almaktadır. Elbette elde edilen bu başarının altında emniyet teşkilatımızın üstün gayretinin yanında kanunlara saygılı ve devletine bağlı hemşerilerimizin de büyük katkısı vardır. Ülkemizin temel kurumlarından olan ve mazisindeki başarılarla milletimizin sevgisini ve güvenini kazanan polis teşkilatımızın tüm mensuplarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.
Başta Gebze İlçe Emniyet Müdürümüz olmak üzere tüm Gebze İlçe Emniyeti çalışanları ve  Türk Polis Teşkilatımızın Polis Haftasını kutluyor, görevi başında şehadete erişen tüm güvenlik görevlilerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyor ve halen görevi başında bulunan polislerimize aileleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.' dedi. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: YRP, Gebze, ilçe, Başkanı, Kılıç'tan, Emniyete, kutlama,
Yorumlar
Haber Yazılımı