Haber Detayı
31 Temmuz 2020 - Cuma 16:36
 
Vali Yavuz ile Başkan Büyükakın Kocaeliyle bayramlaştı
SİYASET Haberi
Vali Yavuz ile Başkan Büyükakın  Kocaeliyle bayramlaştı

Kurban Bayramı Namazını Milli İrade Meydanında kılan Kocaeli Protokolü daha sonra yine aynı şekilde açık havada vatandaşlarla bayramlaştı
Kocaeli Valisi Seddar Yavuz ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın'ın sosyal mesafe kuralına uygun olarak düzenledikleri bayramlaşma programına çok sayıda vatandaş katıldı. 

Vatandaşlarımız Zaten Kurallara  Dikkat Ediyor, Onlara Teşekkür Ediyoruz. 

Vatandaşlarımızın sosyal mesafe, maske ve hijyen konusunda dikkatli olması gerektiğini belirten Vali Seddar Yavuz; “sosyal mesafe, maske ve hijyene dikkat ederek bayramda yaşanması muhtemel  yeni bir artışa meydan verecek tutum ve davranışlardan uzak durmalarını vatandaşlarımızdan rica ediyorum.  Vatandaşlarımızın bu konudaki hassasiyetini zaten biliyoruz. Kurallara uyan vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. İlimizin bulunduğu konum nedeniyle   insan hareketliliği çok yoğun yaşanıyor, bundan dolayı çok daha dikkatli davranmamız gerekiyor.” diyen Vali Seddar Yavuz  Kurban Bayramı’nın; ülkemize, milletimize ve tüm İslam âlemine hayırlara vesile olması temennisinde bulundu. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Yavuz, ile, Başkan, Büyükakın, , Kocaeliyle, bayramlaştı,
Yorumlar
Haber Yazılımı