Haber Detayı
01 Haziran 2020 - Pazartesi 06:11
 
Ünlü Yeşilçam oyuncusunu bilmek için 3 joker harcadı
GÜNCEL Haberi
Ünlü Yeşilçam oyuncusunu bilmek için 3 joker harcadı

Ünlü Yeşilçam oyuncusunu bilmek için 3 joker harcadı: Sosyal medyayı salladı

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumu ile ekranlara gelen yarışma 30 Mayıs Cumartesi akşamı 894. bölümüyle ekranlara geldi. Yarışmanın son bölümüne "Hangi iki Yeşilçam karakterini aynı oyuncu canlandırmıştır?" sorusunun yanıtı merak edilirken yarışmacı bu soru için tam 3 jokerini birden kullandı.

Yarışmaya hızlı başlayan ve 8'inci soruya kadar jokerlerini kullanmayan Volkan Bey, Yeşilçam oyuncusunun sorulduğu soruda fena takıldı. İlk olarak telefon joker hakkını kullan yarışmacı ilk jokerinden sonuç alamadı.

Yeşilçam'da yan karakterlere çok hakim olamadığını söyleyen yarışmacı ikinci hakkını yarı yarıya jokerde kulladı ancak yine soruya cevap vermedi.

Diğer soruları da görmek adına çift cevap joker hakkını da kullanmak isteyen yarışmacı sonunda doğru cevaba ulaştı.

Yeşilçam'ın en sevilen isimlerinden biri de iri cüssesi, sinirli halleri, pala bıyığıyla hafızalara kazınan rolleri canlandıran Ünal Gürel'di.

Tiyatroya senelerce emek veren Ünal Gürel, Kemal Sunal ile beraber rol aldığı komedi filmleriyle unutulmazlar arasına girdi. 'Gardırop Fuat' rolüyle unutulmazlar arasına giren Ünal Gürel 2002 yılında yaşamını yitirmişti.
 

Kaynak: Editör: CENGİZ YUCAK
Etiketler: Ünlü, Yeşilçam, oyuncusunu, bilmek, için, 3, joker, harcadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı