Trabzonlular Efsane Başkan Mahmut Civelek için toplandı
Haber
12 Ocak 2022 - Çarşamba 23:42
 
Trabzonlular Efsane Başkan Mahmut Civelek için toplandı
GÜNCEL Haberi
Trabzonlular Efsane Başkan Mahmut Civelek için toplandı

ADALET BORA/ haberpi- Ak Parti Kocaeli'nin 'efsane başkanı' olarak bilinen geçmiş dönem İl başkanı Mahmut Civelek'in yeniden siyaset sahnesine çıkması parti içi dinamikleri de hareketlendirdi.
Kısa sürede yaptığı birçok önemli ziyaretler ve vatandaşlarla buluşmalarının karşılığını almaya başlayan Başkan Civelek böylece hem partiye emek verip bir süredir ihmal edilen isimleri onure ederek yeniden gönüllerini alıyor, hem de partisine küstü, başka partiye geçecek iddialarını ortaya atanların yalan-dolanlarını boşa çıkarmış oldu. 
Resim
GEBZE MAHMUT BAŞKANI HER ZAMAN SEVDİ
Siyasetteki sessizlik döneminde de Gebze'deki dostları tarafından hiç bir zaman yalnız bırakılmayan Başkan Civelek'in batı yakasında bu anlamda sıkı dostları ve tabiki doğal olarak hemşerileri var. Gebzedeki Trabzonluların da vazgeçilmez başkanı olarak hep saygı gören Civelek'i bugün hemşerisi işadamı Ali Keskin ağırladı.
Yöre Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Keskin’in ev sahipliğindeki buluşmaya Mahmut Başkanı her fırsatta Gebze'de ağırlayan ve her dönemde yanında yer alan işadamı Gökhan Altıntaş, Ak Parti Gebze önceki dönem ilçe başkan yardımcısı Serkan Özgenç,Trabzonlular Derneği önceki dönem başkanı  Necdet Demirtaş, işadamı İsmail Kaya, Gebze belediye başkan yardımcısı Selamet Güler, işadamı Nurettin Aslantürk başta olmak üzere Gebze Trabzonluların önemli isimleri katıldı. 
Bu buluşmanın görselleri 'Büyük Başkan Öncülüğünde Şampiyonlar Ligi ' mesajıyla vermeyi de ihmal etmediler. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Trabzonlular, Efsane, Başkan, Mahmut, Civelek, için, toplandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı