Şükrü Karabacak milletvekilliği garantiledi mi?
Haber
26 Şubat 2021 - Cuma 01:36
 
Şükrü Karabacak milletvekilliği garantiledi mi?
GÜNCEL Haberi
Şükrü Karabacak milletvekilliği garantiledi mi?

ADALET BORA- Darıca eski Belediye Başkanı Şükrü Karabacak milletvekili olmak için yol ve yöntemi buldu.. Elindeki en büyük kozu bu tarihi fotoğraf..Karabacak vazgeçilmezi olan bu fotoğrafı paylaşarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın doğum gününü kutladı. Birlikte yürüyüş yaptıkları eski fotoğrafı belediye başkanlığı yaptığı tüm dönemler içinde de sık sık kullanan Karabacak'ın bu fotoğrafla  üç dönem belediye başkanlık kapısını araladığını herkes biliyor
BİR FOTOĞRAFLA HAYATI DEĞİŞTİ
Reisin yol arkadaşı olarak kendisini her platformda bu fotoğrafla ifade eden Karabacak yaptığı paylaşımda;  Birlikte çıktığımız yolda aynı dava için koşmaktan hep onur duydum. Rabbim hizmetle dolu nice sağlıklı yaşlar nasip etsin. İyiki doğdun Başkanım' dedi .
BAŞKANIM DEDİ VE VEKİLLİK SELAMI ÇAKTI
Görünen o ki, hiç bir partilinin bugüne kadar 'Başkanım' diye hitap etmediği Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 'başkanım' diye doğum gününü kutlayan hem de kendisini üç dönem belediye başkanı yapan bu fotoğrafla bu sefer milletvekilliğine göz kırptığı ve yeniden kendisini Reise bu tarihi fotoğrafla hatırlatmış oluyor..
Bir fotoğrafın nelere kadir olduğunun en ilginç örneği olan Karabacak, bu istikrarlı fotoğraf paylaşımı ile ilk seçimde milletvekiili adayı olmaması için şimdilik bir neden görülmüyor.. Nihayetinde Karabacak milyonlarca kişinin güncel bir Reis fotoğrafı paylaşarak doğum günü kutlaması yaparken o kendisini geçmişten bugüne hatırlatacak bir eski fotoğrafla çok daha güçlü bir mesaj göndermiş oluyor..
"İmkansız diye birşey yoktur, mucizeler biraz zaman alır' demiş atalarımız ve eklemişler olmaz olmaz demeyin, olmaz olmaz demişler!

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şükrü, Karabacak, milletvekilliği, garantiledi, mi?,
Yorumlar
Haber Yazılımı