Haber Detayı
13 Şubat 2020 - Perşembe 19:30
 
SUÇ MAKİNESİ GEBZE'DE YAKALANDI
İLÇELER Haberi
SUÇ MAKİNESİ GEBZE'DE YAKALANDI

17 yıl hapis ve 5500 TL para cezası bulanan B.G. isimli şahıs, evine düzenlenen Çevik Kuvvet ve Özel Harekât personeli destekli operasyon ile Gebze'de yakalandı..

İŞTE EMNİYETTEN YAPILAN AÇIKLAMA

​Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğümüzce aranan şahısların yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalar kapsamında; 13.02.2020 günü ilimiz genelinde yapılan Aranan Şahısların yakalanmasına yönelik operasyonda (30) kişi yakalanmıştır. 

Gebze ilçemizde, 17 yıl hapis ve 5500 TL para cezası bulanan B.G. isimli şahıs, evine düzenlenen Çevik Kuvvet ve Özel Harekât personeli destekli operasyon ile yakalanmıştır. Şahsın, Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemleri tamamlandıktan sonra Adli Makamlara sevki sağlanmış ancak mahkemesi görülürken başka dosyalardan da hüküm giydiği Adli Makamların kayıtlarından anlaşılmış olup hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik gibi suçlardan toplam cezasının 28 yıl 1 ay 5 gün olduğu tespit edilmiştir. Şahıs, işlemleri bitimi cezaevine teslim edilecektir.

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü olarak, İlimiz genelinde suçun önlenmesi ve faillerinin yakalanmasına yönelik çalışmalarımız kararlılıkla sürdürülecektir.

Kaynak: (HABER MERKEZİ) - HABER MERKEZİ Editör:
Etiketler: SUÇ, MAKİNESİ, GEBZE'DE, YAKALANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı