Haber Detayı
16 Kasım 2019 - Cumartesi 17:41
 
ŞOK.. GEBZE'DE BU DA OLDU?
İLÇELER Haberi
ŞOK.. GEBZE'DE BU DA OLDU?

HABERPİ/ÖZEL-  Gebze'nin bitmeyen çilesidir trafik. Kent merkezinden tutun ara sokaklara kadar gün içinde rahat bir ulaşım sağlamak artık neredeyse imkansız hale gelmiş..
Buna bir de insanın gözlerine inanamadığı büyük araçlar eklenince ortaya şok görüntüler çıkıyor..
Bugün Tatlıkuyu yönünden şehir trafiğine giren devasa TIR hem trafikteki araç sahiplerini hem de kent merkezindeki yayaları adeta şoke etti.  İki gidiş iki geliş dört yolu birden kapattarak yürekleri ağızlara getirdi..Kamyon ve TIR'ların şehiriçine girişinin yasak olmasına rağmen şehiriçine giren ve dönüş alırken adeta herkesin yüreğine ağzına getiren bu araç ve sürücüsü park halindeki bir aracı da neredeyse altına alacakken son anda araç sahibinin  gelmesiyle bir faciadan döndüldü?
Peki bu araçları kim kontrol ediyor? Normal koşullarda Tır ve Kamyonların şehir içine girişi belli saatler içinde yasak değil mi ? Bu durumu kim kontrol ediyor hangi kurumun görev ve  sorumluluk alanına  giriyor?
Gebze merkeze bu kadar rahatça giren bu araç o anda hem yaya hem de başka araçları altına almış olsaydı sorumlusu kim olacaktı? Üstelik MOBESE kameralarının olduğu bölgede oluyor tüm bunlar? Ve bütün bunlar olurken geriye söylenecek tek birşey kalıyor ne yazık ki: : Burası Gebze olur böyle şeyler! 

Kaynak: Editör: ADALET BORA
Etiketler: ŞOK.., GEBZE'DE, BU, DA, OLDU?,
Yorumlar
Haber Yazılımı