Sizi sözleşmeci sahtekarlar sizi!
Haber
21 Mart 2021 - Pazar 02:17
 
Sizi sözleşmeci sahtekarlar sizi!
BİLİM Haberi
Sizi sözleşmeci sahtekarlar sizi!

ADALET BORA- İstanbul sözleşmesinin feshiyle memlekette ne kadar sahtekar medeniyetçiler, sahtekar kadın savuncusu varsa çıkmışlar nutuk üstüne nutuk atıyorlar..  Böyle zamanlar için sakladıkları ve üstünde kadın hakları savuncuları yazılı palyaço kostümleriyle sırıtıp duruyorlar..
Oysa sözleşmeden önce de biliyorduk sizleri, sözleşmeden sonra da biliyoruz sizi!

Kadınları kullanarak aydınlıkçılık oynayan sahtekarlar sizi...Dört ayak üzerine düştünüz yine.. Şimdilik çıkıp bol bol nutuk atın bakalım..
Dünden bu yana şaşkınlıkla izliyorum
Bakıyorum nerden bir namussuz varsa İstanbul sözleşmecisi olmuş. 
Bakıyorum nerde dayakçı, hain,sapkın varsa çıkmış İstanbul sözleşmesini savunuyor.
Bakıyorum nerede bir sahtekar, nerde bir düzenbaz, nerde bir şeref yoksunu varsa  ağzında İstanbul sözleşmesi.

Bakıyorum sağda-solda- orta yolda ne kadar sapık ve sapkın varsa çıkmış nutuk atıyor kadın halkarından yana.. Sözleşmeci kesilmiş atıyor tutuyor aydınlıkçılık oynuyorlar..
Ve işin asıl vahim tarafı ise;
Sözleşmenin feshini Arabistan ve Arap dünyasına selam çakmak olarak yorumlayanlar, sözleşmeyi kutsal bir metin gibi sunup güya kadın hakları savunculuğuna soyunanlar, sözleşmenin feshini tarikatların isteğine oraya buraya bağlayanlar,  ortaya çıkmış haktan hukuktan ve kadınların yüceliğinden bahsedenler varya.. Onlara o sözleşmenin sadece ve sadece bir tek maddesini sorun.. Bilmezler.. Bugüne kadar tek satırını okumadıkları ama sadece HDP, CHP, Davutoğlu, Babacan ve diğer ufak tefek aynı zihniyettekilerin savunmasından yola çıkarak savunuyorlar..
Yani; Bildiklerinden değil..
Okuduklarından değil
Kadın haklarını savunduklarından değil. Zerrece değer vermedikleri ve sadece birer meta olarak gördükleri kadın üzerinden aydınlıkçı görünmek için yine kadınları kullanıyorlar..
Kadınları aşağılayan onlarKadınları dövenler, sövenler, taciz edenler, kadınları çalıştırıp emeğini sömürenler, mobbing uygulayanlar, işte, çarşıda, pazarda orda burda her türlü sapkınlık için pusuda bekleyenler çıkmış istanbul sözleşmesini savunarak kadın hakları savuncusu pozlarını takınıyorlar..Oysa  maskelerini kaldırın bakın hepsi birer pantalonlu, bıyıklı kevaşedir göreceksiniz..
Başkalarının çoluk çocuğuna müsallat olup her türlü namussuzluğu yapanlar İstanbul sözleşmesinin feshini kadının yaşam hakkının elinden alındığı iddiasında bulunuyorlar ya. Kaldırın arkasına gizlendikleri aydınlıkçılık perdesini göreceksiniz kadınları, kızları nasıl tanımladıklarını..Onlara yaşamı nasıl dar ettiklerini.
Bugüne kadar bir tek satırını okumadıkları İstanbul sözleşmesi üzerine aydınlıkçılık oynayayanları bir konuşturun göreceksiniz kadınlara, gencecik insanlara karşı  nasıl rezil bir dil kullandıklarını.
Onun için ağalar-beyler- bayanlar- sevgili kadınlar; Bu sözleşmeyi kimlerin savunduğuna bakın ona göre karar verin.Unutmayın ki; ahlaksızların, namus ve şeref yoksunlarının, kadınlar üzerinden kendilerine menfaat sağlayanların çıkıp savunduğu ne varsa kadına en büyük şiddettir ve en büyük ihanettir.
Sonuç itibariyle ;
Kadına yönelik şiddeti ve kadın haklarını İstanbul sözleşmesi değil vicdan, ahlak, iman ve inanç sözleşmesi ile çözebiliriz..Kadına her türlü namussuzluğu yapıp namuslu pozu takınan aydınlıkçılık oynayanların, gencecik kızları ve kadınları terör örgütü kamplarına pazarlayanlarla aynı safta yer alıp İstanbul sözleşmesi diye nutuk atanların, Batının copy paste sözleşmelerine sarılıp ahlaksızlıklarını bununla perdelemeye çalışanların  maskesi düştüğünde  kurtulacak kadınlar.
Ve sevgili kadınlar;
Elinize pankartlar vererek sizi sahaya sürenlerin oyuncağı olmayın.. Unutmayın ki sizi sahaya sürenler  için halen sadece bir metasınız.. Umurlarında bile değilsiniz.  Size rol biçenler, karılarını kızlarını değil sizi sokaklara, dağlara, meydanlara çağıranlar için siz sadece birer malzemesiniz.. Hatırlatmak istedim ama  yine de siz bilirsiniz?
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sizi, sözleşmeci, sahtekarlar, sizi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı