Haber Detayı
09 Ekim 2019 - Çarşamba 13:50
 
Şevki Demirci mesajını verdi
DİĞER Haberi
Şevki Demirci mesajını verdi

HABERPİ/SİYASET- Demirci kitap fuarına gitti, gençlerle buluştu ve mesajını verdi.. Geçtiğimiz haftalarda, disiplin kuruluna verilen ve partiden ihraç edilen Çayırova eski belediye başkanı Şevki Demirci, partisinden ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan vazgeçmediğini açıklamış ve ihraçtan sonra da hem partisinin hem de Erdoğan'ın tüm paylaşımlarını sosyal medya hesabından paylaşmaya devam etmişti.
Demirci, seçimlerden sonra da Çayırova'daki sosyal yaşamdan hiç kopmamıştı. Aynı şekilde hem sosyal hayatına hem de ticaretine Çayırova'da devam ediyor.
Bugün Çayırova kitap fuarına giden Demirci, öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Öğrencilerle bol bol selfie çekti, sohbet etti ve kitaplar üzerine sohbet ederek gençlerle keyifli anlar yaşayan Demirci o anları; ‘Yeni’ umuttur, ‘yeni’ gelecektir. Yeni güne yeni umutlarla başlayalım. Çünkü umutlarımızı yeşerterek hayal ettiğimiz geleceğe hep birlikte ulaşacağız.'mesajıyla paylaşt
YENİ VURGUSU
Bu arada Demirci'nin mesajındaki 'yeni' vurgusu büyük dikkat çekti. Yeni ile kime nasıl bir mesaj verdiği ise merak konusu oldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şevki, Demirci, mesajını, verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı