Serpil Yılmaz'ın Ankara mesaisi çok yoğun
Haber
14 Ocak 2022 - Cuma 19:15
 
Serpil Yılmaz'ın Ankara mesaisi çok yoğun
SİYASET Haberi
 Serpil Yılmaz'ın Ankara mesaisi çok yoğun

ADALET BORA/ haberpi- Ak Parti Genel Merkez Çevre, Şehir, Kültür Başkan Yardımcısı Serpil Yılmaz yoğun bir çalışma sürdürüyor.
MKYK Üyeliğine seçildikten sonra ardından Ak Parti Genel Merkez Çevre,Şehir,Kültür Başkan Yardımcılığına getirilen Kocaeli Eski İl Kadın Kolları Başkanı  Mimar Serpil Yılmaz yeni dönemde Genel Merkezdeki bu
görevlerinden dolayı Kocaeli ile Ankara arasında adeta mekik dokuyor ve Genel Merkezde yoğun bir mesai geçiriyor.Resim
Ak Parti, Özellikle Türkiye'nin Paris  İklim Anlaşmasını onaylamasının ardından bu konuda geleceğin korkulu rüyası olan iklim değişikliğine yönelik tedbir alabilmek adına bir çalışma başlattı.
Bu yoğunluğun en fazla yaşandığı bölüm ise Yılmaz'ın da başkan yardımcısı olarak yer aldığı Ak Parti Genel Merkez Çevre, Şehir, Kültür Başkanlığı oldu.Resim
İklim değişikliğinin yol açacağı çevre felaketlerini en aza indirmek başta olmak üzere daha yeşil daha temiz daha yaşanabilir şehirler için  yeni süreçte çalışmalarını hızlandırdı.
Bu kapsamda Başkan Yardımcısı Yılmaz'da yoğunluklu olarak Ankara Genel Merkezdeki bu çalışmalara aksatmadan katılıyor. Önceki gün yapılan Ak parti Genel Merkez Çevre Şehir Kültür Başkanlığı  birim toplantısına katılan Yılmaz'ın Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Çevre, şehir ve Kültür Başkanı Milletvekili Çiğdem Karaaslan'la sıkı bir çalışma ve konularla ilgili fikir alış verişinde bulunduğu o anlar fotoğraf karelerine yansıdı.
Başarılı bir mimar olan ve Türkiye'de önemli çalışmalara imza atan Yılmaz özellikle çevreye uyumlu ve yeşil mimariden yana tavrıyla biliniyor.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Serpil, Yılmaz'ın, Ankara, mesaisi, çok, yoğun,
Yorumlar
Haber Yazılımı