Haber Detayı
12 Şubat 2020 - Çarşamba 19:51
 
Sarıkamış Platformundan Ahmet Arslan'a ziyaret
EĞİTİM-KÜLTÜR Haberi
Sarıkamış Platformundan Ahmet Arslan'a ziyaret

ADALET BORA/ haberpi- Ünlü Halk Müziği  Sanatçısı Recep Ergül başkanlığında kurulan ve kısa sürede yaptığı çalışmalarla adını duyuran Sarıkamış Platformu programlarına ve ziyaretlerine devam ediyor.. Sarıkamış Şehitlerini anma ve anlatma programlarıyla tüm Türkiye'nin yüreğine dokunan, sadece Sarıkamışlıları değil Sarıkamış'a gönül vermiş herkesi kucaklayan Sarıkamış Platformu, yeni dönemdeki çalışmalarını da sürdürüyor.. 
BAKAN ARSLAN'A ZİYARET 
Sarıkamış Platformu başkanı Ergül ve yönetim kurulu üyeleri çalışmalar ve ziyaretler kapsamında; önceki dönem  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve Kars Milletvekili Ahmet Arslan'ı ziyâret ederek hem Platforma verdiği destekten dolayı teşekkür ettiler hem de Sarıkamış Platformunun çalışmaları ve Sarıkamış ile ilgili yapılacak proje ve programlar hakkında  istişarelerde bulundular..
Sarıkamış Platformu Başkanı Recep Ergül'e ziyarette Başkan Yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleri ; Ümit Kabay, Oktay Yavlal, Kubilay Cengiz, Fettah Çetinkaya, Aydın Alkan, Köksal Yüzbaşıoğulları, Enbiya Gül ve Köksal Toksoy'da eşlik etti 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sarıkamış, Platformundan, Ahmet, Arslan'a, ziyaret, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı