Haber Detayı
06 Ocak 2020 - Pazartesi 03:07
 
Sarıkamış Platformu şehitler için yürüdü
EĞİTİM-KÜLTÜR Haberi
Sarıkamış Platformu şehitler için yürüdü

ADALET BORA/haberpi- Ünlü Sanatçı Recep Ergül başkanlığında kurulan ve kısa sürede Türkiye gündemine oturan, Özellikle Sarıkamış şehitlerini anma programlarıyla büyük takdir toplayan Sarıkamış Platformu, yöneticileriyle, üyeleriyle, kardeş dernekleriyle ve tüm Sarıkamış Şehitlerinin hüznünü taşıyanlarla birlikte Sarıkamış şehitlerini anma törenlerine katıldı..

SARIKAMIŞ PLATFORMU TAM KADRO GELDİ
Hem yürüyüş hem de anma törenlerinde; Sarıkamış Platformu Başkan yardımcısı Oktay Yavlal, yönetim kurulu üyeleri Ümit Kabay, Özlem YIlmaz Ünlüer, Yusuf Ziya Yılmaz, Köksal Yüzbaşıoğulları, yine platform onur üyesi  efsane atlet Mehmet Yurdadön ile çok sayıda üye ve yönetici hazır bulundu.. 
Başkan yardımcısı Oktay Yavlal yaptığı açıklamada; Aziz şehitlerimiz için şairin de dediği gibi sana ağuşunu açmış bekliyor peygamber. Onlar peygamberleriyle kucaklaştılar. Bizler onların torunları olarak bugün burada anmak vicdani bir sorumluluktur. Ben ve Sarıkamış platformunun tüm yöneticileri ve üyeleri hepimiz aziz şehitlerimizin şükranla yad ediyoruz.. Ruhları şad, mekanları cennet olsun' dedi 
Platform başkanı Ergül' de yaptığı açıklamada; Sarıkamış Platformu , Sarıkamış Şehitlerini Anma Etkinliklerine, çok sayıda ilimizden insanlarımızı organize ederek, yaklaşık 1500 kişilik bir katılım sağlamış oldu.
Emeği geçen bütün arkadaşlarıma, sonsuz şükranlarımı sunuyorum.'dedi 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sarıkamış, Platformu, şehitler, için, yürüdü,
Yorumlar
Haber Yazılımı