Haber Detayı
07 Kasım 2019 - Perşembe 11:07
 
SADIK GÜVENÇ BÜYÜKGÖZ'ÜN DE GÖZDESİ OLDU
SİYASET Haberi
SADIK GÜVENÇ BÜYÜKGÖZ'ÜN DE GÖZDESİ OLDU

H/CENGİZYÜCAK  Bir zamanlar DYP Gebze İlçe Teşkilatının as kadroları olan Eyüp Ayar, Oya Tunçel ve Ziyaettin Akbaş gibi isimlerin ardından DYP'den Ak Partiye geçerek siyasetini burada devam ettiren Sadık Güvenç'in "siyaset tarzı" şapka çıkarttırıyor..

2014 yerel seçimlerinde Ak Parti Gebze Belediye Meclis üyesi aday listesinde ismi yer alan Sadık Güvenç için parti içinden gelen tepkilere başkan adayı Adnan Köşker "Ben değil, Karaosmanoğlu başkanımız listede olmasını istedi" şeklinde cevaplar vermiş olmasına rağmen seçildikten sonra Sadık Güvenç'e "Gebze Belediyesi Köylerden sorumlu Koordinatörlüğü" diye bir görev verildiği ve hatta kendsine makam odası ile araç tahsis edildiği görülmüştü..

Oysa Gebze'nin hiç bir köyü yoktu ve 41 mahallesi vardı..

O günden sonra Başkan Köşker'in makam odasının önünden ve yanından hiç ayrılmayan Sadık Güvenç, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde ise Ak Partiden tekrar aday gösterilen tek belediye meclis üyesi adayı olmuştu..

Ve bugün Gebze'nin yeni belediye başkanı Zinnur Büyükgöz kırsal mahallleri ziyaret giderken Mollafenarı Jandarma Komutanlığına da bir ziyaret gerçekleştirdi. O ziyaretten yansıyan fotoğraf karesinde baş köşede Sadık Güvenç'in oturduğu görüldü..

Yani sadık Güvenç, Karaosmanoğlu ve Köşker'den sonra Büyükgöz'ün de gözdesi olmuştu..
Peki neydi bu işin sırrı?
Ben bilmem Karaosmanoğlu, Köşker ve Büyükgöz başkanlar ile Sadık Güvenç bilir..

Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Kaynak: Editör:
Etiketler: SADIK, GÜVENÇ, BÜYÜKGÖZ'ÜN, DE, GÖZDESİ, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı