Osman Mintaş Kocaeli'de Zinde Global’i anlattı
Haber
13 Ocak 2022 - Perşembe 22:03
 
Osman Mintaş Kocaeli'de Zinde Global’i anlattı
TEKNOLOJİ Haberi
Osman Mintaş Kocaeli'de Zinde Global’i anlattı

Zinde Global Yüzyılın Ticareti Kocaeli Toplantısını gerçekleştirdi. Zinde Global Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye KOBİ Koordinatörü Osman Mintaş, alışveriş yaptıkça kazandıran bir sistem kurduklarını açıkladı.

Kurdukları sistemi ‘Yüz yılın ticaret modeli’ diye adlandıran Zinde Global Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye KOBİ Koordinatörü Osman Mintaş, Zinde Global’i anlattı. Kilim Kafe’de gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan Mintaş, “Bu sisteme üye olanlar alışveriş yaptıkça kazanacak” dedi.,
‘YAZILIM HAZIRLANDI’
Mintaş, kurdukları sistemi anlatarak “Bütün üye iş yerlerinin alışverişlerini birbirine entegre eden sitem. Nereye gitsek KOBİ ve esnafların indirimi mevcut. Global anlamda bir yazılım yapıldı bir yıldır faaliyette. Örneğin biz Kilim Kafe’ye geldik. Kasada diyor ki Zinde Global’e üye misiniz? Network entegrasyon sitemi de burada devreye giriyor. Hem KOBİ hem müşteri kazanıyor. Bu sitemin içinde kesinlikle kimse elini cebine atarak 5 Kuruş para vermiyor. Giriş çıkış parası, yazılım parası veya şunu yaptık bunu yaptık diye para ödemeyecek” dedi.
TÜM ÜYELERİMİZE BU KARTI VERECEĞİZ
Mintaş, “Vatandaş ve KOBİ nasıl kazanacak derseniz şöyle anlatayım. Üye iş yeri bir indirim verecek. Gelen müşterileri sisteme kaydediyor. Biz de merkeze kaydediyoruz merkez de anında kabul ediyor. Diğer esnaf ve KOBİ’lerden yaptığınız alışverişlerden kazanın. Sistemin özelliği kapsamında Ankara’dan alışveriş yapsanız bile sistemden size para gelecek. Alışverişimi yaptıktan sonra cebime mesaj geliyor hesabına para gelecek diye. İndirimin içindeki müşteriye düşen yüzde 60, yanı yüz liranın 60 lirası. 7 kişiye tavsiye ederken KOBİ’leri gezdikçe hesabına para geliyor. KOBİ indirimi yükselttikçe kazanacak. Müşteriler ise yaptıkları bütün alışverişlerden para kazanacak. Bu sitemi kim tavsiye ederse ondan da para kazanacak. Yapılan indirimin içindeki vergi tutarı sistemden düşüyor. Zinde Global’e üye vatandaşlar indirimin içindeki vergi tutarı düşüyor. Türkiye Petrolleri sistemimize yüzde 7 indirim ile girdi. Tüm üyelerimize bu kartı vereceğiz” şeklinde konuştu.
EV KADINLARINA ÜCRETSİZ OLACAK
Mintaş son olarak “İş yerlerine yüklediğimiz yazılım normalinden daha güvenlikli. Şirketimiz kurumsal firma ve yerli bir firma. 2015 yılında başlangıç noktamız Isparta. Güneş enerji sistemlerinden faydalanmak için şirketimiz kuruldu. Ev kadınlarımız bunu evinden yapabilir. Evden çıkamayan engelli vatandaşlarımız yapabilir. Gerçekten sosyal bir iş. Fatura kesmeyen evde yemek yapan kadınlarımız bu sistemi ücretsiz olarak yapabilir” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Osman, Mintaş, Kocaeli'de, Zinde, Global’i, anlattı,
Yorumlar
Haber Yazılımı