Haber Detayı
23 Mayıs 2020 - Cumartesi 07:36
 
ONLAR EN YOKSULLARI BULDILAR
İLÇELER Haberi
ONLAR EN YOKSULLARI BULDILAR

Kocaeli Yetimi Yoksulu gözetenler derneği Koronavirüs salgını nedeni ile yardıma en çok ihtiyaç duyulan zamanda ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. 
 
Pandemi sürecinde Ramazan ayının gelmesiyle ülke olarak yardımlaşma duygularının yükseldiği bütün sivil toplum kuruluşlarının belediyelerin siyasi partilerin yardım seferberliği ilan ettiği bir dönem de, Kocaeli yetimi yoksulu gözetenler Derneği de yıl boyunca sürdürdüğü yardım çalışmalarını daha da artırarak ihtiyaç sahibi ailelere ulaşmaya devam ediyor.
 
Bağışlarınız ile ihtiyaç sahibi ailelere iftarlık gıda malzemeleri, Sadaka, fitre, fidye ve zekat bağışları ile de bağışçılarından aldıkları emaneti ihtiyaç sahiplerine ulaştıran Yetimi Yoksulu gözetenler Derneği, ailelerin çocukların yüzlerini güldürüyor.
 
Yapılan yardımlarla ilgili açıklamada bulunan dernek yetkilileri, Kocaeli'nde hayırseverlerin bizlere ulaştırdığı yardımları, fakir ve muhtaç ailelere ulaştırdık. Ramazan ayı boyunca yüzlerce aileye yardımda bulunduk. İlimizde kendi hemşerilerimizin yani sıra Suriyeli birçok aileye de ulaştık." dedi.
 
Yetimi Yoksulu gözetenler Derneği’nin Ramazan ayı faaliyetlerine ulaşmak, hızlı ve güvenilir şekilde bağış yaparak Derneğin faaliyetlerine ortak olmak için sosyal medya Facebook ve Instagram  sayfalarini ziyaret edebilirsiniz.
Kaynak: Editör: HABER MERKEZİ
Etiketler: ONLAR, EN, YOKSULLARI, BULDILAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı