Ödüller Başkan Zeki Aygün'den
Haber
29 Kasım 2020 - Pazar 21:40
 
Ödüller Başkan Zeki Aygün'den
SPOR Haberi
Ödüller Başkan Zeki Aygün'den

HABERPİ- Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü Anma ve Atla Engel Atlama Yarışmalarını takip eden Başkan Aygün, 'Just G' adlı atıyla Derince Belediye Başkanlığı Kupası'nı kazanan Derin Güneş ve dereceye giren sporcuları tebrik ettiResim

ResimResimDerince Belediyesi’nin Katkılarıyla

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete irtihalinin 82. yılı dolayısıyla kentimizde düzenlenen Atatürk'ü Anma ve Atla Engel Atlama Yarışmaları büyük ilgi görüyor. İzmit Fuar İçi Mevkiinde yer alan Kocaeli Atlı Spor Kulübü’ne ait alanda gerçekleşen organizasyona 4 ilden yaklaşık 60 sporcu katılım sağlıyor. Türkiye Binicilik Federasyonu ve Kocaeli Atlı Spor Kulübü’nün işbirliğinde Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Derince Belediyesi ve diğer kurumların da katkılarıyla düzenlenen yarışmalar iki günlük bir yarış takvimi içerisinde gerçekleşiyor.

Ödüller Başkan Aygün’den

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün de takip ettiği ilk günkü yarışmalar arasında Derince Belediye Başkanlığı Kupası da yer alıyordu. Büyük heyecana sahne olan Derince Belediye Başkanlığı Kupası’nda birinciliğe Just G adlı atıyla Derin Güneş ulaştı. Bu kategoride ikincilik kupası Skassina Des Aucels adlı atıyla Zeynep Ayşe Erdoğan’ın olurken, üçüncülüğü Cinderella V Overis Z ile Eihab Safaya elde etti. Yarışmanın sonunda dereceye giren isimlere ödüllerini takdim eden Başkan Aygün, yaptığı konuşmada organizasyona katılan tüm sporcuları tebrik ettiğini ifade etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ödüller, Başkan, Zeki, Aygün'den, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı