Milletvekili Akif Yılmaz'dan İmamoğlu ile ilgili müthiş açıklama
Haber
26 Ocak 2022 - Çarşamba 01:11
 
Milletvekili Akif Yılmaz'dan İmamoğlu ile ilgili müthiş açıklama
SİYASET Haberi
Milletvekili Akif Yılmaz'dan İmamoğlu ile ilgili müthiş açıklama

HABERPİ-Ak Parti Kocaeli Miletvekili Mehmet Akif Yılmaz, İBB Başkanı Ekrem imamoğlu'nun kar felaketi yaşanırken bir balıkçıda ortaya çıkmasıyla ilgili müthiş bir açıklama yaptı,İngiliz büyükelçinin köpeği aracılığıyla tweet atıp atmayacağını da soran Milletvekili Yılmaz'ın açıklamaları şöyle: 
 İstanbul bir afete maruz kalmış vatandaş yollarda çile çekerken; İstanbul Belediye Başkanımız Rumelikavağı’nda Rakı-Balık sofrasını kurmuş önemli(!) misafirlerini ağırlıyormuş! Vatandaş; mağdur ve öfkeli bir şekilde arabasını terketmiş evine sağ salim gitme telaşındayken, Başkanın sözcüsü İsviçre’de bir kayak merkezinden süreci yönetiyormuş!

Gelelim, Rakı-Balık sofrasına! Sıradan bir ‘’yemek molası’’ canım, abartılacak ne var? Konuklar mühim! İstanbulludan dahi mühim! Sonuçta İngiltere’nin Ankara Büyükelçisi Sir Dominick Chilcott ve eşiyle kadeh tokuşturulacak! Ve tabi oradaysa ne büyük saadet! Orby’le tanışılacak! ingiliz Büyükelçi’sinin ziyaretleri önemli. Hele de Orby! Hatırlayın! 23 Nisan 2019’da Sir Dominick, kendi Partisini kurma aşamasında olan Ali Babacan’ı ziyaret etmişti. Ali Babacan ziyaretinin ardından köpeği Orby üzerinden şu mesajları paylaşmıştı: “Hayat sürprizlerle dolu. Köpeğim kendi Twitter hesabını açmış. Sanırım bu durum evimizde bazı tartışmalara yol açacak. Ama bugün doğum günü olduğu için, ona iyi şanslar diliyorum.”Merkanlanmamak elde değil! Sir Dominick’le görüşme adına görev ihmali yapmayı dahi göze alan İmamoğlu’nun bu fedakarlığı karşısında Büyükelçi’nin köpeği Orby nasıl bir twit atacak?

Kaynak: Editör:
Etiketler: Milletvekili, Akif, Yılmaz'dan, İmamoğlu, ile, ilgili, müthiş, açıklama,
Yorumlar
Haber Yazılımı