Haber Detayı
11 Eylül 2019 - Çarşamba 04:13
 
MEHMET ARAS YILLARA MEYDAN OKUYOR
SİYASET Haberi
MEHMET ARAS YILLARA MEYDAN OKUYOR

Milli Görüşün lideri merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan döneminde kurulan Refah Partisi, Fazilet Partisi ve Saadet Partisinde siyaset yaparak çeşitli tarihlerde il başkanlıkları, belediye başkan ve milletvekili adaylıkları görevleri üstlenen ve Köseköy belde belediye başkanlığı yapan Mehmet Aras şimdi de çocukluğunu bildiği Fatih Erbakan ile siyasete devam ediyor..

Mehmet Aras Erbakan’a adil düzen ekmeği götürdü!

Yeniden refah partisi genel başkanı Dr. Fatih Erbakan, partisinin Kocaeli il başkanı Mehmet Aras’ ı Ankara ya çağırdı. Genel başkanın daveti üzerine yanına il başkanlık divanı üyesi İbrahim Şenmemiş ve Kandıra ya yeni atanan ilçe başkanı Levent Gödek’ i alan, Mehmet Aras genel başkanı konutunda ziyaret etti.

Ziyaret esnasında Kandıra ya yeni atanan ilçe başkanı Levent Gödek e yetki belgesini, Dr. Fatih Erbakan bizzat takdim etti. Kandıra hakkında ilçe başkanından bilgiler alan genel başkan, yeni atadığı ilçe başkanına görevinde başarılar diledi.

Yeni ilçe başkanı Gödek, Erbakan’ a, yanında getirdiği kandıra yoğurdunu hediye etti.

Aras ve beraberindeki heyeti çok sıcak karşılayan Dr. Fatih Erbakan, il başkanı ile Kocaeli ve genel siyaset hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Renkli kişiliği ile bilinen il başkanı Aras, genel başkanına sembolik milli görüş ekmeği hediye etti.

Sembolik ekmeği genel başkanına takdimi esnasında Aras: “Yeniden refah iktidarında halkın ekmeği büyüyecek, rantiyeci ve hortumcuların ekmeği küçülecek. Bu ekmek işte bunu sembolize ediyor. Hakça bölüşümün adı adil düzendir. Bu ekmek milli görüş ekmeğidir, adil düzen ekmeğidir" dedi.

İl başkanı ve yanındaki heyete ziyaretinden ötürü teşekkür eden Erbakan, misafirlerini kapıya kadar uğurladı.

Kaynak: Editör: CENGİZ YÜCAK
Etiketler: MEHMET, ARAS, YILLARA, MEYDAN, OKUYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı