Haber Detayı
12 Ekim 2019 - Cumartesi 01:10
 
MARSİD GEBZE BÖLGESİNDE ETKİSİNİ HİSSETTİRDİ
- Haberi
MARSİD GEBZE BÖLGESİNDE ETKİSİNİ HİSSETTİRDİ

HABERPİ.COM Marmara Sanayici İş İnsanları Derneği (MARSİD) sivil toplum kuruluşu olarak Marmara bölgesini kapsayan sanayici iş adamları ile büyük bir güç olma hedefinde hızla ilerliyor..

Gebzeli tanınmış iş adamı Muzaffer Koşanʹın başkanlığında kurulan ve başta GOSB Başkanı Vahit Yıldırım  ve HAS Çelik Sanayi A.Ş.nin sahiplerinden Fatih Faydasıçok olmak üzere bölgenin önde gelen sanayici ve iş insanlarını Yönetim Kurulunda bulunduran MARSİD kısa zamanda hem Gebze bölgesinde hem de İstanbul ve Türkiye genelinde dikkatleri üzerinde topladı..

MARSİD bir taraftan üyelerinin iş ufkunu daha da genişletmek için eğitim amaçlı etkinliklere imza atarken, diğer taraftan da yurt içi ve yurt dışında ticari hacmi daha da genişletmek için yeni ilişki ağları oluşturmaya devam ediyor.. 

MARSİD Başkanı Muzaffer Koşan dün  Başkan Yardımcıları Lokman Kılıç ve Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir ve Dilovası İlçe Emniyet Müdürlüğüne  ziyarette bulundular..

Başkan Koşan ve beraberindeki heyet daha sonra MARSİ'e yeni üye olan iş insanlarını iş yerlerinde ziyaret ederek üyelik belgelerini takdim ettiler..

Kaynak: Editör: CENGİZ YUCAK
Etiketler: MARSİD, GEBZE, BÖLGESİNDE, ETKİSİNİ, HİSSETTİRDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı