Haber Detayı
17 Şubat 2020 - Pazartesi 13:59
 
KÖTÜ ADAM HALİNDEN MEMNUN
- Haberi
KÖTÜ ADAM HALİNDEN MEMNUN

TRT'de yayınlanan Payitaht isimli dizi filmde kötü adam karakterindeki Bulgar prensi Ferdinand’a hayat veren başarılı oyuncu Alkan Kızılırmak, kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başarırken halinden memnun olduğunu dile getirdi..

Dizi filmin kötü karakterini oynayan Alkan Kızılırmak, bu karakterin bu kadar sevileceğini ilk başta beklemiyordum ifadesinde bulundu. Kötü karakteri canlandırmanın bir risk bile olabileceğini sözlerine ekleyen Alkan Kızılırmak, izleyici kötüyü artık canlandıranın oyun gücüyle değerlendiriyor vurgusunu da yaptı.

Reklam dünyasının kısa sürede keşfettiği Alkan Kızılırmak, bir lastik firması için çektiği reklam filmiyle de beğeni topluyor. Oyunculuk sektöründe kaliteli ve iyi işlerle başarısını perçinlemek peşinde olduğunu dile getiren Alkan Kızılırmak “ Ekranda hep güçlü ve iktidar sahibi karakterler canlandırdım, bu rolleri oynamak da bana uzak değil, özelimde de hep güçlü olmayı sevdim” dedi. Birçok sinema filminden teklif aldığını da dile getiren Alkan Kızılırmak, önümüzdeki günlerde önemli bir sinema projesine imza atacağı vurgusunu da yaptı.

Kaynak: Editör: CENGİZ YÜCAK
Etiketler: KÖTÜ, ADAM, HALİNDEN, MEMNUN,
Yorumlar
Haber Yazılımı