Haber Detayı
21 Kasım 2019 - Perşembe 19:02
 
Korkmaz o çağrıya uydu ve Başkan Ellibeş'e gitti
SİYASET Haberi
Korkmaz o çağrıya uydu ve  Başkan Ellibeş'e gitti

ADALET BORA/ haberpi- Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın il başkanları toplantısında AK Parti'de "eski" diye bir kavram olmadığını açıklamasından sonra bu çağrıya ilk uyan Ak Parti İzmit eski ilçe Başkanı Ali Korkmaz oldu.. 
Korkmaz ve mevcut başkan Ali Güney birlikte Ak Parti Kocaeli İl başkanı Mehmet Ellibeş'i ziyaret ederek partisinin emrinde olduğunu bir kez daha gösterdi..
Başkan Ellibeş'te  Korkmaz için eski ilçe başkanı ifadesi yerine geçmiş dönem ilçe başkanı ifadesini kullanarak o hassasiyeti gösterdi ve ; İzmit geçmiş dönem İlçe Başkanımız Ali Korkmaz ile mevcut İlçe Başkanımız Ali Güney’e nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum'diyerek paylaştı. 
Kocaeli Ak Parti böylece Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeni dönemdeki stratejisine uyan ve bunu sürdüreceğini gösteren ilk teşkilat olma yolunda da ilk adımı atmış oldu..
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN NE DEMİŞTİ
il başkanları toplantısında konuşan  Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti'de "eski" diye bir kavram olmadığını belirterek"Her AK Parti'li son nefesine kadar bu kutlu davanın mensubudur. Partimizde sadece görev değişikliği olur. Teşkilatlarımızda, belediyelerimizde, Meclisimizde sorumluluk üstlenmiş tüm arkadaşlarımızla, farklı konumlarda birlikte çalışmayı sürdürüyoruz. İnşallah bu süreci tam bir dayanışma içinde, kardeşlik hukukunu gözeterek başarıyla yürüteceğiz." demişti

Kaynak: Editör:
Etiketler: Korkmaz, o, çağrıya, uydu, ve, , Başkan, Ellibeş'e, gitti,
Yorumlar
Haber Yazılımı