Kocaeli'ye gelen Selim Temurci erken seçim için tarih verdi
Haber
20 Nisan 2021 - Salı 11:50
 
Kocaeli'ye gelen Selim Temurci erken seçim için tarih verdi
- Haberi
Kocaeli'ye gelen Selim Temurci  erken seçim için tarih verdi

Kocaeli'ye gelen Gelecek Partisi Teşkilat Başkanı Dr. Selim Temurci,  erken seçimin kaçınılmaz olduğunu söyledi, teşkilata uyarılarda bulundu.

Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran’ın ev sahipliği yaptığı ziyarette teşkilat başkanı Dr. Selim Temurci, bu ülkenin şu üç olayı unutmayacağını belirterek, “ABD Başkanı Donald Trump’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yazmış olduğu ‘Sert adamı oynama. Aptallık etme!’ ifadelerinin yer aldığı mektup, 36 askerimizişehit ettikten sonra Rusya’ya yapılan ziyarette Devlet Başkanı Vladimir Putin tarafından kapıda uzun süre bekletilmek ve Doğu Türkistan’da yaşayan soydaşlarımıza yönelik adeta soykırıma varan uygulamalara karşı Çin’e tepki konulamaması, sessiz kalınmasıdır” dedi.
Temurci, erken seçimin kaçınılmaz olduğunu da vurgulayarak, “Bu hem ülkenin içerisinde bulunduğu durum hem de Recep Tayyip Erdoğan’ın tekrar aday olabilmesi için kaçınılmaz bir durum, anayasal bir zorunluluktur. Kasım ayında bir seçim bekliyoruz. Teşkilatlar olarak tüm çalışma ve hazırlıklarımızı bu yönde yapmalıyız” diye konuştu. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaeli'ye, gelen, Selim, Temurci, , erken, seçim, için, tarih, verdi, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı