Kocaeli itfaiyesi bu sefer kediyi değil İHA'yı kurtardı
Haber
04 Ağustos 2022 - Perşembe 11:28
 
Kocaeli itfaiyesi bu sefer kediyi değil İHA'yı kurtardı
GÜNCEL Haberi
Kocaeli itfaiyesi bu sefer kediyi değil İHA'yı kurtardı

HABERPİ- Ağaçta mahsur kalmakla ünlenen ve itfaiyenin kurtardığı kedilerin yerine bu sefer modern çağın kedisi takıldı ağaca..Kocaeli itfaiye ekipleri bu sefer kedi için değil İHA için ağaca çıktı.. Görünen o ki bundan sonra sık sık bu tarz haberler duymaya devam edeceğiz..
Büyükşehir İtfaiye ekipleri Gebze Teknik Üniversitesi öğrencilerinin insansız hava aracını (İHA) takılı kaldığı ağaçtan alarak öğrencilere teslim etti

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri Gebze Teknik Üniversitesi öğrencilerinin insansız hava aracını (İHA) takılı kaldığı ağaçtan kurtardı. Gebze Teknik Üniversitesi öğrencilerinin tasarladığı insansız hava aracı test uçuşu sırasında ağaca takıldı. Öğrenciler kendi imkânlarıyla kurtaramadığı insansız hava aracı için İtfaiye ekiplerinden yardım istedi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı Gebze Grup Amirliği ekipleri sepetli araçla Gebze Teknik Üniversitesine geçti. İtfaiye ekipleri Gebze Teknik Üniversitesi öğrencilerinin insansız hava aracını kurtararak öğrencilere teslim etti.

 

...

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaeli, itfaiyesi, bu, sefer, kediyi, değil, İHA'yı, kurtardı,
Yorumlar
Haber Yazılımı