Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti kamp etkinliğinde buluştu
Haber
05 Ağustos 2022 - Cuma 20:00
 
Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti kamp etkinliğinde buluştu
GÜNCEL Haberi
Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti kamp etkinliğinde buluştu

HABERPİ- Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan organizasyonunda Cemiyet yönetimi ve üyeleri eski adıyla Bayramoğlu Basın İlan Kurumu Tatil Köyü yeni adıyla Balyanoz tesislerinde dört günlük dinlenme kampında bir araya gelerek hem yorgunluk attılar hem de mesleki sorun ve sıkıntılarını masaya yatırarak Cemiyet içinde birlik ve beraberlik mesajı verdiler..
Cemiyet Başkanı Cemal Kaplan, Başkan Yardımcıları Hüseyin Öziri, Hakan Süer, Emrah Erdoğan, Vedat Tekin başta olmak üzere cemiyeti yönetimi,  üyelerin hoş vakit geçirmeleri için ellerinden gelen tüm çabaları sarfederken çocukları da unutmadılar..
Program çerçevesinde çocuklar için çeşitli oyunlar oynatılarak oyuncak hediye edilirken, aynı zamanda Darıca'nın markası haline gelen Hayvanat Bahçesini de dolaşarak keyifli vakit geçirdiler..
GAZETECİLERDEN BAŞKAN BÜYÜKAKIN VE YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR

Programa cemiyet üyesi yaklaşık 150 kişi katılırken bu güzel organizasyondan ve kendilerine verilen bu imkandan dolayı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ve ekibine, kampı düzenleyen Başkan Kaplan'a, Cemiyet yönetimine teşekkür ederek şükranlarını ilettiler..
Programın son gününde Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık'da gazetecilere sürpriz bir ziyaret yaparak bir süre sohbet edip kendilerini Darıca'da ağırlamaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi..
Cemiyet Başkanı Cemal Kaplan'da yaptığı açıklamada: Gazeteciler olarak yoğun ve yorgun süreçlerden geçiyoruz. Bizlere kapılarını açan ve basın emekçilerine hem dinlenme hemde doğal ortamda vakit geçirmelerine imkan veren Kocaeli Büyükeşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın'a hem de Darıca'da olduğumuzdan dolayı ikinci ev sahibi olarak bizleri arayıp soran ve sürpriz yaparak ziyarette bulunan Başkan Muzaffer Bıyık'a katkılarından dolayı teşekkür ediyorum' dedi 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaeli, Gazeteciler, Cemiyeti, kamp, etkinliğinde, buluştu, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı