Kocaeli Emniyet Müdürü Tipioğlu'ndan bir ilk daha
Haber
30 Kasım 2020 - Pazartesi 01:24
 
Kocaeli Emniyet Müdürü Tipioğlu'ndan bir ilk daha
ASAYİŞ Haberi
Kocaeli Emniyet Müdürü Tipioğlu'ndan bir ilk daha

ADALET BORA/ haberpi- Kocaeli Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, virüs salgınıyla mücadelede ekibiyle birlikte büyük başarılara imza atmaya devam ederken,  virüs mücadelesini vatandaşlara anlatmak için bir animasyon film  hazırlayarak bir ilke daha imza attı
EKİPLER ÖN SAFLARDA MÜCADELE EDİYOR

Tüm Türkiye'de olduğu gibi Kocaeli Emniyeti'de  koronavirüs mücadelesinde sağlık çalışanları ile birlikte en ön cephede yer alan ekiplerden biri. Polis ekipleri gece gündüz denetimler yaparken her koşulda vatandaşların sağlığı ve güvenliği için  uyarmayı da ihmal etmiyorlar. Bu uyarılardan biri de çok sevimli bir şekilde hazırlanan ve maske-mesefa, temizlik mesajı içeren ve evde kalmayı öneren animasyon oldu.
VİDEOLU UYARI

Bu kapsamda Emniyet müdürlüğünce hazırlanan virüsten korunma videosuyla bir uyarı daha yapan Kocaeli Emniyet Müdürlüğü; Değerli vatandaşlarımız, Bugün Koronavirüs ile mücadele tedbirlerine uymazsak, yarın sevdiklerimiz ile aramıza hiç kapanmayacak mesafeler girebilir. Lütfen; Maske, Mesafe ve Temizlik kurallarına uyarak kendimizin ve sevdiklerimizin sağlığını koruyalım.' uyarısını bir kez daha yaptı..

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaeli, Emniyet, Müdürü, Tipioğlu'ndan, bir, ilk, daha,
Yorumlar
Haber Yazılımı