Haber Detayı
07 Aralık 2019 - Cumartesi 09:55
 
KOCAELİ'DE SANAYİCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ
EKONOMİ Haberi
KOCAELİ'DE SANAYİCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

ADALET BORA/haberpi- Kocaeli Sanayi Odası tarafından Marmara Bölgesinde faaliyet gösteren başarılı sanayi kuruluşlarının ödüllendirilmesi amacıyla bu yıl 12.’si düzenlenen Çizgi Üstünde Sektörel Performans Ödül Töreni yapıldı
BAKAN PEKCAN KATILMADI
Sanayi odası ödül törenine Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın katılacağını duyurmuştu ancak Bakan Pekcan törene katılmadı..
Kocaeli'deki törene Vali Hüseyin Aksoy, Ticaret Bakan Yardımcısı Sayın Gonca Yılmaz Batur, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak, Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammed Hasan Aslan, TOBB Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mustafa Çöpoğlu,  Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tahsin Becan, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Akgün Altop, Anadolu Grubu Başkanı Tuncay Özilhan, Kibar Holding Ceosu Haluk Kayabaşı , ödül alacak firmalar ve çok sayıda sanayici işadamı katıldı.
Büyük Ödüller;  Büyük Ölçekli Kuruluş kategorisinde; Mustafa Nevzat İlaç San. A.Ş., Kobi; Genmacs Otomasyon Mak. İth. İhr. San. Ve Tic. Ltd. Şti.,  Ağaç ve Kağıt Ürünleri Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Adel Kalemcilik Tic. Ve San. A.Ş.,  Kobi Sanayi Sektörü; Montel Mobilya Tekstil Deri Tur. San. ve Tic. A.Ş.,  Gıda Sanayi Sektörü Kobi; Sarıbaş Tarım ve Süt Ürünleri Ltd. Şti., Elektrik Elektronik ve Otomasyon Ürünleri Sektörü Kobi; Eso Endüstriyel  Elektronik A.Ş., Motorlu Taşıt Servis Sanayi Sektörü Kobi; Nazer Otomotiv Pazarlama San. Tic. A.Ş., Yazılım Ürünleri Sektörü Kobi; Bimser Çözüm Yazılım Tic. A.Ş., İnşaat ve Yapı Malzemeleri Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Nuh Çimento Sanayi A.Ş., İlaç Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Onko İlaç San. ve Tic. A.Ş., Havacılık ve Savunma Sanayi Kobi; Aycan Havacılık San. ve Ltd. Şti.,  Tekstil Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Metraco İth. İhr. ve Tic. A.Ş.,  Plastik ve Kauçuk Ürünleri Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Pimtaş Pilastik San. Tic. A.Ş., Kobi; İmren Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti., Makine Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş;  Systemaıhsk Havalandırma Tic. San. A.Ş., Makine Sanayi Sektörü Kobi; ICM Makina ve Mühendislik  Ltd. Şti., Kimya Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş Hektaş Tic. A.Ş., Kimya Sanayi Sektörü Kobi; Malva Kozmetik Petr. Gıda Tur. İnş. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti., Taşıt Araçları ve Yan Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Kordsa Teknik Tekstil A.Ş., Kobi; Üçel Kauçuk Taşıt Araçları Otomotiv Yedek Parça  San. Tic. A.Ş., Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Autoport Liman İşletmeleri A.Ş.,  Metal Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Demisaş Döküm Emaye Mamulleri San. A.Ş., Kobi;, Altaş Alüminyum İmalat San. ve Tic. A.Ş. Petrol ve Petrol Ürünleri Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Türkiye Petrol Rafinerileri A.Ş.’ye katılımcılar ve protokol üyeleri tarafından verildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KOCAELİ'DE, SANAYİCİLER, ÖDÜLLENDİRİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı