Haber Detayı
11 Şubat 2020 - Salı 12:00
 
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR İKİ PERSONELE TEŞEKKÜR ETTİ
YAŞAM Haberi
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR İKİ PERSONELE TEŞEKKÜR ETTİ

Geçen hafta Hatay’ın Antakya ilçesinde oturan Ayten Yıldırım, sosyal medya hesapları üzerinden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 153 Çağrı Merkezi’ne ulaşarak yardım talebinde bulunmuştu. Oğlunun memleketine gelmek için Karamürsel’den otogara giderken cüzdanını UlaşımPark otobüsünde unuttuğunu ileten Ayten Hanım’a, 153 Çağrı Merkezi personelinin hemen ilgilenmesi sonucunda cüzdan teslim edilmişti. 

Ayten Hanım, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve personellerinin gösterdikleri ilgiden dolayı duyduğu memnuniyeti belirten mesaj ile teşekkür etmişti. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Balamir Gündoğdu, Ayten Yıldırım’a ve oğluna verilen örnek hizmetten dolayı her iki personeli de makamında ağırlayarak teşekkür etti.

 

GÜNDOĞDU İKİ PERSONELE TEŞEKKÜR ETTİ

Genel Sekreter Balamir Gündoğdu bu örnek davranışı sergileyen 153 Çağrı Merkezi Personeli Büşra Şanlı ve UlaşımPark Otobüs Şoförü Adnan Altıparmak’ı makamında ağırladı. Gündoğdu örnek davranışlarından dolayı teşekkür ederek, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın adına her iki personele de teşekkür belgesi verdi.

Genel Sekreter Balamir” İl dışından arayan bir annenin oğlunun cüzdanının bulunması için ilettiği mesaja çok kısa sürede geri dönüşüm yapıp belki de yaşanabilecek bir olumsuzluğun önüne geçtiniz. Sizleri görevinizi layıkıyla yaptığınızdan ötürü tebrik ediyorum” dedi. Personellerin kabulünde Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Hasan Aydınlık da hazır bulundu. 

Kaynak: Editör: CENGİZ YÜCAK
Etiketler: KOCAELİ, BÜYÜKŞEHİR, İKİ, PERSONELE, TEŞEKKÜR, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı