Haber Detayı
14 Kasım 2019 - Perşembe 17:26
 
Karaosmanoğlu'nun Gebze ekibi onlar mı?
DİĞER Haberi
Karaosmanoğlu'nun Gebze ekibi onlar mı?

ADALET BORA/ haberpi-  Seçimlerden sonra uzun bir süre Yuvacık'taki evinde dinlenen ancak son dönemlerde yeniden siyaset arenasına çıkan ve geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşen, Kocaeli Büyükşehir eski belediye başkanı İbrahim Karaosamanoğlu hem yaptığı siyasi ziyaretlerle hem de kendisine yapılan ziyaretlerle en çok konuşulan isimler arasında..
Eski Bakan Fikri Işık'la yaptığı başbaşa yürüyüş, ardından CHP'li izmit belediye başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'in meclis üyesi ile birlikte kendisini ziyaret etmesiyle bir hayli konuşulan Karaosmanoğlu'na bir sürpriz ziyarette Gebze bölgesinden oldu..
Belediye başkanlığı döneminde yanında ayırmadığı isimlerden biri olan ve bu seçimlerde Karaosmanoğlu'nun kontenjanıyla Gebze belediye meclis listesine girdiği iddia edilen, Gebzeli Belediye Meclis Üyesi Sadık Güvenç  yanına Gebze Ziraat Odası Başkanı Ayhan Pekşen, Gebze Tavşanlı Muhtarı Mehmet Aydın ve Demirciler Muhtarı Şahin Kot'u da alarak İbrahim Karaosmanoğlu'nu ziyaret etti.
Güvenç o ziyaretle ilgili fotoğraflar paylaşarak
: Büyük Başkanı ziyarete geldik allah başkanımıza sağlıklı uzun ömürler versin' notuyla paylaştı.. Bu ziyaretle Karaosmanoğlu'nun sadece Kocaeli merkezde değil Gebze'de de  Güvenç üzerinden 'ekip' mesajı verdiği  ve Gebze'deki ekibinin başında Sadık Güvenç olduğu konuluşuyor..
Evet, Bakalım önümüzdeki süreçte Karaosmanoğlu'na başka kimler sürpriz ziyaretler yapacak ve Kocaeli Ak Parti'de Karaosmanoğlu'nun yeniden dönüşü olarak yorumlanan bu hamleler  nasıl bir siyasi etki yapacak..?

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Karaosmanoğlu'nun, Gebze, ekibi, onlar, mı?,
Yorumlar
Haber Yazılımı