Haber Detayı
23 Ağustos 2019 - Cuma 14:58
 
Karamürsel etabı başlıyor
SPOR Haberi
Karamürsel etabı başlıyor

Açık Su Yüzme Şampiyonası Karamürsel etabı başlıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Türkiye Yüzme Federasyonu ve Karamürsel Belediyesi işbirliğinde düzenlenen Açık Su Yüzme Şampiyonasının ikinci ayağı olan Karamürsel etabı 25 Ağustos Pazar günü Karamürsel Altın Kemer Halk Plajında saat 09.30’da yapılacak.

12 KATEGORİDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK:Şampiyona kız ve erkek olmak üzere 6 yaş grubunda toplam 12 kategoride düzenlenecek Yarışlara 11 yaş, 12 yaş, 13 yaş, 14-15 yaş, 16-17 yaş, 18-19 yaş kız ve erkek yüzücülerin katılması bekleniyor.

BELGELERİN TESLİM EDİLMESİ GEREKİYOR: Öte yandan şampiyona için başvurular alındı. Başvurular, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ninwww.kocaeli.bel.tr ve www.sporkentikocaeli.com ve ya www.tyf.gov.tr internet sitesi üzerinden yapıldı. Buradan istenilen belgeleri dolduran sporcular, söz konusu belgeleri yarış günü ve yarış saatinden önce ilgililere teslim etmesi gerekiyor.

ÖDÜL VE MADALYA TAKDİM EDİLECEK: Tüm kategorilerdeki kız-erkek dereceye giren sporculara sürpriz hediyeler ve madalya takdim edilecek. Ayrıca yarışlara katılan tüm sporculara Büyükşehir Belediyesi tarafından anı madalyası, şapka, tişört ve bone gibi çeşitli ödüller verilecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Karamürsel, etabı, başlıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı