Kaostan beslenler ve..?
Haber
14 Şubat 2020 - Cuma 13:57
 
Kaostan beslenler ve..?
GÜNCEL Haberi
Kaostan beslenler ve..?

ADALET BORA- Dünyanın huzur bulamadığı bir çağın en kötü dönemlerini yaşıyoruz.. Ülkeler ve kıtalar arasındaki büyük galip gelme ve sadece  kendilerine dair bir kuvvetli ve kudretli, tüketimi sonsuz bir alan oluşturma çabası ve planlarının tek çıkış yolu olarak kaos yaratmayı görüyorlar..
Kaos ve kargaşa özellikle de silah üreticisİ, uyuşturucu taciri  ülkelerin en vazgeçilmez planıdır.. Kötülük ve ölüm kustarak zenginleşirler.. Kötülükten beslenme dediğimiz de işte tam da budur.. Mazlumların kanı ve canı üzerinde kendilerine süslü ve bol çeşitli korkunç sofralar hazırlayarak midelerini şişirler..
Kaostan beslenenler ve onların beslemeleri diktatörler için; şiddet, kötülük ve terör, uyuşturucu ve silah ve öldürüp yok etme  vazgeçilmezdir.. Ve tüm bu kötülüklerin tek bir hedefi var; mazlumlar, kadınlar ve çocuklar..
Kendi liderleri tarafından yalnızlığa, iç savaşa, terör örgütlerine mahkum edilmiş coğrafyaların hazin öyküleri de işte bunların beslediği dramların başında geliyor.. Satın alıyorlar ve koruyorlar kaosun bekçileri konumundaki az gelişmiş ülkelerin liderlerini.. Sonra onların ülkelerini ve vatandaşlarını istedikleri şekle, istedikleri çukura sokup, istedikleri kadar zulüm yapıyorlar
Dün Afganistan'da,, Somali'de, Nijerya'da,Irak'ta şahit olduklarımızla bugün Suriye, Yemen ve Filistin'de şahit olduğumuz ve canlı canlı acı çekerek tanıklık ettiğimiz gerçek budur işte.. Bu ülkelerin satılık diktatörleri yıllar boyunca kaostan beslenenlerin uşağı olmayı seçerek mazlum haklarını pazarlık konusu yapmış ve kendi kişisel koltukları ve saadetleri için kadın, çocuk, yaşlı genç demeden korumak ve kollamakla görevli oldukları halklarına ihanet ederek onları silah, petrol, uyuşturucu ve kaos taciri ülkelerin patronlarına satmışlardır ve satmayada devam ediyorlar..
Sözün özü; Görünen o ki, Bu mazlum halklar kendi elleriyle seçtikleri diktatörleri kutsal görüp tapınma derecesinde güvenmeye devam ettikçe de sonuç değişmeyecek sadece ve sadece alıcı ile satıcı diktatörler değişecek ve ne yazık ki, kaos ile kötülük yeryüzündeki mazlumların cesetlerine basa basa  el ele kol kola yürümeye devam edecek..

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kaostan, beslenler, ve..?,
Yorumlar
Haber Yazılımı