Haber Detayı
07 Ekim 2019 - Pazartesi 23:52
 
İŞTE TÜRK ORDUSU -İŞTE FIRATIN DOĞUSU
GÜNCEL Haberi
İŞTE TÜRK ORDUSU -İŞTE FIRATIN DOĞUSU

ADALET BORA- Bir gece ansızın gelebiliriz dedik ya.. Türk ordusu Fıratın doğusunda terörün dünyasını başına yıkacak dedik ya.. Güvenli bölge dedik ya.. Durur mu terör sevicilerin en büyüğü.. Savurdu tehditleri.. Kimden yana olduğunu bir kez daha gösterdi Trump. Türkiye'yi ekonomik savaşla açık ve alçakça tehdit etti..
Üstelik aynı Trump gün içinde iki yüzünü birden gösterdi.. Sabah saatlerinde"Bu sonu olmayan saçma sonsuz savaşlardan çıkma vakti geldi. ABD, 30 günlüğüne Suriye'de olması gerekiyordu ve bu yıllar önceydi. Kaldık ve bir hedef olmaksızın savaşın içine gömüldük Bizimle (aynı safta) savaşan Kürt güçlere çok yüklü para ve ekipman veriliyordu. Türkiye ile yıllardır savaşıyorlar. Şimdi durumu Türkiye, Avrupa, Suriye, İran, Irak, Rusya ve Kürtler çözecek’ dedi 
Ardından akıl ve ruh sağılığını tehdit eden hastalığı nüksetmiş olmalı ki;  bu sefer daha önce yaptığı gibi yine tercihini terörden yana kullandı ve Türkiye’yi ekonomik olarak mahvedeceğini açıkça yazdı..
Şaşırdık mı?
Hayır hiç şaşırmadık!
Bunun böyle olacağını zaten biliyorduk!
Bekliyorduk
Bunu aslında daha önce de söylemişti. Sonra gündem değişti. Sonra ABD bu adamdan kurtulmak için yargılanması gerektiğine ve hatta azlinin tartışıldığı bir dönemde en güçlü kozunu yani Türkiye’yi tehdit ederek gündemi değiştirme yoluna gitti. Terörden yanalığını, terörbabası olduğunu bir kez daha göstererek tarafını seçti..  teröizmi, kirli savaşı, Ortadoğunun sonsuza kadar bataklıkta kalması için elinden geleni ardına bırakmayacağını bir kez daha  dile getirerek "Türkiye'nin sınırları zorladığını düşünürsem ekonomisini mahvederim. !" diyerek alçak oyununu da kendi ağzıyla itiraf etti..
Ne diyoruz o halde; İşte Türk ordusu-işte Fıratın doğusu
Ne diyoruz o halde; Elinden geleni ardına koyma..
 Ne diyoruz o halde; İşte Türk Ordusu, işte Fıratın doğusu
Ne diyoruz o halde; 
 işte Halep işte arşın diyoruz..
 Ne diyoruz o halde;
Ramp -ramp Trump; Emperyalizmin gözü dönmüş vahşi yüzü
Ramp -ramp Trump; Kendi ülkesinde eksi sıfırlardaki haysiyetsizliğin temsilcisi..
Ramp -ramp Trump ;  Silah ve terör taciri
Ramp -ramp Trump;Ekonomik savaşı başlatan yüreksiz kapitalist
Ramp- ramp Trump; Çağdaş dünyanın yamyam beyaz Amerikalısı
Ramp- ramp Trump; Irkçı, edep yoksunu, ABD’nin başına gelmiş en berbat yönetici, dünyayı kirleten insanlığın yüzkarası
Ramp -ramp Trump. Durum komedisi..The Simpsons  parodisi, terör ve bataklık sevicisi.
Ne diyoruz o halde; İşte Türk Ordusu işte Fıratın doğusu. Ne diyoruz o halde;“Hattı müdafaa yoktur, sathı müdafaa vardır, o satıh da bütün vatandır” 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İŞTE, TÜRK, ORDUSU, -İŞTE, FIRATIN, DOĞUSU,
Yorumlar
Haber Yazılımı