İşte Ak Parti Kocaeli'nin değişmeyenleri
Haber
30 Kasım 2020 - Pazartesi 19:35
 
İşte Ak Parti Kocaeli'nin değişmeyenleri
SİYASET Haberi
İşte Ak Parti Kocaeli'nin değişmeyenleri

ADALET BORA/haberpi- Ak Partinin seçilmiş il Başkanı Mehmet Ellibeş, koronvirüs nedeniyle uzun süren bir ayrılıktan sonra Perşembe günü görevine başlamıştı. Testinin pozitif çıkmasının ardından mazbatasını da velaketen Şahin Talus ve Halit Çokan almışlardı.
Süreci fazla uzatmak istemeyen Başkan Ellibeş bugün yazdığımız gibi hızlı bir şekilde icrasını bekletmeden açıkladı. Ve elbette ki bu icra Perşembeden Pazartesiye hazırlanmadı. Başkan Ellibeş evde tedavisi devam ederken uzun istişareler ve çok fazla ince eleyip sık dokuyarak yeni icrasını da istediği gibi oluşturmuş oldu
Ancak yeni yönetim kurulundaki buyük değişimi İcrada yapmadı başkan Ellibeş. Eski A takımının değişmeyenleri arasında yer alan Şahin Talus ve Halit Çokan'la birlikte 5 isim daha yerini korudu 
BAŞKAN ELLİBEŞ ONLARI DEĞİŞTİRMEDİ 
Başkan Ellibeş eski kadrosundan; Şahin Talus, Halit Çokan, Alper Doğan, İbrahim Gürsel, Ahmet Sönmez ve Büşra Özbay ve Ömer Efe ile  ile yola devam dedi ..
Hatırlanacağı gibi;  Eski kadroda yer alan 5 isim il yönetimine alınmamıştı. Durum böyle olunca icranın en önemli görevlerinde bulunanlar konusunda Başkan Ellibeş fazla da bir değişiklik yapmamış oldu..


 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İşte, Ak, Parti, Kocaeli'nin, değişmeyenleri, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı