İrfan Ayar nasıl yıldızlaştı?
Haber
05 Şubat 2021 - Cuma 15:11
 
İrfan Ayar nasıl yıldızlaştı?
İLÇELER Haberi
İrfan Ayar nasıl yıldızlaştı?

ADALET BORA- Ak Partili başkanlardan ve yetkililerden Gebze  eski ilçe başkanı İrfan Ayar'a ziyaret üstüne ziyaretler yapılıyor, bol bol teşekkür ve nazik misafirperveliğine övgüler yağdırılıyor. Son bir aya baktığımızda Ayar neredeyse günün yıldızı haline geldi..Peki bütün bunlar ne anlama geliyor? Ayar nasıl yıldızlaştı?
Geçtiğimiz yıl yapılan kongrede  Parti tarafından yeniden aday gösterilmediği için bir hayli kızgın ve üzgün olan eski Başkan İrfan Ayar'ın DEVA ya da GELECEK partisine  geçme ihtimali gündemdeydi. İşte bu kulis bilgisi nedeniyle Ak Parti il başkanı Ellibeş ve ilçe başkanı Kaya her fırsatta Ayar'a ziyaretler ayarlayarak yerinde tutmaya çalışıyorlar.
Bugün Gebze'ye gelen  Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın'da Ayar'ı yerinde ziyaret etti
Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Ak Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, il başkan yardımcısı Seda Çelik, Gençlik Kolları başkanı Enes Altuntaş, kadın kolları başkanı Şenay Önder'in de hazır bulunduğu ziyaretle ilgili İl Başkanı Mehmet Ellibeş yaptığı paylaşımda; Gebze’deyiz. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız ile birlikte önceki dönem İlçe Başkanımız, değerli kardeşim İrfan Ayar’ı ziyaret ettik. Misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyorum' diyerek Ayar'a bir kez daha teşekkür etti.
Hatırlanacağı gibi geçtiğimiz günlerde ilçe Başkanı Recep Kaya'da vefa programı kapsamında İrfan Ayar ve yönetimiyle toplantı yapmış ve ardından birer teşekkür plaketi vermişti..
Ayar'a sıklıkla yapılan bu ziyaretler siyaset kulislerinde de bir hayli dikkat çekerken, Ayar'ın eski yönetimi de halen eski başkanlarıyla olası bir erken seçimde farklı bir tavır almak için irtibatı kesmeden yollarına devam ediyorlar.. Görünen  o ki, İrfan Ayar ve ekibi halen parti içindeki güçlerini bu ziyaretlerle de pekiştirmiş oluyorlar. Ve bu durum da Ayar'ın  elini bir hayli güçlendirirken kendisine yapılan bu üst düzey ziyaretlerle de bir hayli keyiflendiği de bir gerçek..Ee ne demişler siyasette dün dündür bugün bugündür..  Bitti denilen isimler bir bakıyorsunuz bir günde zirveye oturabiliyorlar! Bu nedenle siyasetteki dengeler öylesine kaygan ki  hiç kimse yarından emin olmuyor!


 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İrfan, Ayar, nasıl, yıldızlaştı?,
Yorumlar
Haber Yazılımı