Haber Detayı
02 Aralık 2019 - Pazartesi 08:24
 
İMAMOĞLU VE KAFTANCIOĞLU ŞARAP MI YOKSA SU MU İÇTİ?
SİYASET Haberi
 İMAMOĞLU VE KAFTANCIOĞLU ŞARAP MI YOKSA SU MU İÇTİ?

Ekrem İmamoğlu, Tunç Soyer ve Canan Kaftancıoğlu'nun katıldığı kaz yemeği hakkında Deniz Zeyrek'ten açıklama geldi.

 İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun katıldığı ve Melih Gökçek'in "SİZCE CANAN KAFTANCIOĞLU, EKREM İMAMOĞLU’NUN ŞARAP İÇTİĞİ BU ŞAKAFATLI SOFRAYI NİÇİN SOSYAL MEDYAYA SIZDIRDI? YORUMLARINIZI ALALIM" sözleri sosyal medyada AK Partililerin paylaştığı 'kaz yemeği' hakkında açıklama geldi.

Gazeteci Deniz Zeyrek, gerçekleştirilen 'kaz sezonu açılış yemeği' hakkında Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek'in tweetini alıntılayarak açıklama yaptı.

Zeyrek, yemeği bir grup bir Kars - Ardahanlı ile organize ettiklerini, geçmiş yıllarda da aynı etkinliğe AK Partiili Binali Yıldırım ve eski Bakan Ahmet Arslan'ın da katıldığını duyurdu.

ZEYREK: ETKİNLİĞİ BİZ ORGANİZE ETTİK, GEÇMİŞTE YILDIRIM VE ARSLAN DA KATILDI

Zeyrek mesajında, "Sevgili Başkan, yemeği 1 grup Kars/Ardahanlı organize ettik. Her yıl kaz sezonu açılışında yapıyoruz. Geçen yıllarda Sayın Binali Yıldırım ve Ahmet Arslan’ın katılımıyla Ankara’da da yapmıştık. Kazlar Kars’tan bizim köyden geldi. Amacımız Kars’ın ve muhteşem kazın tanıtımıdır. Twitlerinizle yaptığınız katkıdan dolayı teşekkür etiyoruz. Lütfederseniz, Ankara’da sizinle de Buluşup kaz yemek isteriz. Görüntüleri de kimse sızdırmadı. Ümraniye’de bir hemşehrimizin mekanında yaptık ve görüntüler mekanın instagram hesabında “story” olarak yayınlandı. " dedi.

ZEYREK: İMAMOĞLU VE KAFTANCIOĞLU SU İÇTİ

Öte yandan Zeyrek, sosyal medyada "Canan Kaftancıoğlu ve Ekrem İmamoğlu kaz yiyerek şarap içtiler" iddiası ile ilgili olarak da "Not: C.Kaftancıoğlu ve E.İmamoğlu su içtiler" dedi.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER

 

Kaynak: Editör: CENGİZ YÜCAK
Etiketler: , İMAMOĞLU, VE, KAFTANCIOĞLU, ŞARAP, MI, YOKSA, SU, MU, İÇTİ?,
Yorumlar
Haber Yazılımı