İletişim Başkanlığı 7 ilde gösterime açtı
Haber
12 Temmuz 2020 - Pazar 18:00
 
İletişim Başkanlığı 7 ilde gösterime açtı
EĞİTİM-KÜLTÜR Haberi
İletişim Başkanlığı 7 ilde gösterime açtı

ADALET BORA/ haberpi- İletişim Başkanlığı tarafından 15 Temmuz darbe girişimini anlatmak üzere hazırlanan Dijital Gösterim Merkezleri, kapılarını açtı..
“15 Temmuz Zaferi” dijital gösterim merkezlerinde yaşatılacak
Milli, tarihi, kültürel ve bilimsel zenginliklerimizi yeni iletişim ve gösterim tekniklerini kullanarak vatandaşların erişimine sunan İletişim Başkanlığı, “15 Temmuz Milletin Zaferi” temalı yeni Dijital Gösterim Merkezlerini Bursa, Çanakkale, Samsun, Konya, Kayseri, Antalya ve Diyarbakır’da açtı.15 Temmuz zaferini unutturmamak adına hazırlanan Dijital Gösterim Merkezlerinde, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) 15 Temmuz hain darbe girişimi karşısında milletin verdiği mücadele ve kazanılan zafere ilişkin önemli anlar temmuz ayı boyunca dijital ortamda sergilenecek.

Ziyaretçilere VR gözlük ve Türk bayrağı hediye edilecek

15 Temmuz Milli Birlik ve Beraberlik Günü anma programları kapsamında, Dijital Gösterim Merkezlerinde ziyaretçilere VR gözlük ve Türk bayrağı hediye edilecek. VR gözlüklerde Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından artırılmış gerçeklik konseptiyle hazırlanan 15 Temmuz Milli Birlik ve Beraberlik Günü videosu izlenebilecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İletişim, Başkanlığı, 7, ilde, gösterime, açtı,
Yorumlar
Haber Yazılımı