Hasan Ayaz Ak Partilileri şok etti. CHP'li ismi öve öve bitiremedi
Haber
07 Nisan 2021 - Çarşamba 19:03
 
Hasan Ayaz Ak Partilileri şok etti. CHP'li ismi öve öve bitiremedi
SİYASET Haberi
Hasan Ayaz Ak Partilileri şok etti. CHP'li ismi öve öve bitiremedi

ADALET BORA/ haberpi-Ak Parti  İzmit  eski ilçe başkanı  ve bir süre önce Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü olarak atanan Hasan Ayaz, CHP'li Hikmet Erenkaya'yı öve öve bitiremedi. Ak Partililer ise Ayaz'ın yazdıklarını okuyunca inanamadılar..
CHP'liler arasında bile t
artışmalı isimlerden biri olan Erenkaya'ya eski bir ilçe başkanı  olan Ayaz'ın bu garip övgüleri neden yaptığı ise soru işareti yarattı..
Hiç bir CHP'linin eski bir Ak Partili milletvekiline böylesine övgüler dizdiği görülmemişken Ayaz, ziyaret ettiği CHP'li Erenkaya ile ilgili; Çok değerli Başkanımız, Vekilimiz ve Ağabeyimiz Hikmet Erenkaya Bey’i ve oğlu Ulaş Erenkaya kardeşimi işyerlerinde ziyaret ederek değerli fikirlerinden istifade ettik.'dedi
 Ak Partililer , Hasan Ayaz acaba bu övgüleri dizdikten sonra bir de Erenkaya ile oğlunun hangi değerli fikirlerinden istifade ettiğini ve o fikirleri nerede nasıl kullanacağını merak ediyor.. Bakalım önümüzdeki süreçte Hasan Ayaz Erenkaya'nın değerli fikirleriyle nasıl bir atraksiyon gösterecek? Herkes çok merak ediyor çok! 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hasan, Ayaz, Ak, Partilileri, şok, etti., CHP'li, ismi, öve, öve, bitiremedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı