Günün en güzel karesi Gölcük belediye başkanı Sezer'den
Haber
30 Kasım 2020 - Pazartesi 16:13
 
Günün en güzel karesi Gölcük belediye başkanı Sezer'den
SİYASET Haberi
Günün en güzel karesi Gölcük belediye başkanı Sezer'den

ADALET BORA/ haberpi- Gölcük belediye başkanı Sezer'in bu fotoğrafı günün en güzel fotoğrafı bence.. Gölcük belediye başkanı Ali Yıldırım Sezer, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Binicilik Federasyonu ve Kocaeli  Atlı Spor Kulübü tarafından organize edilen yarışmalarda Gölcük belediye başkanlığı kupasını takdim sırasında bu fotoğrafı çeken başkanlık fotoğrafçısı Serdar Timur'u kutluyorum..
ResimÇünkü taa yürekten insanı vuran bir fotoğraf karesi.. Yorgun bir atın insan dokunuşuna verdiği muazzam tepki, muazzam güven duygusu ve muazzam sevginin gücü, hissi.. Beyaz inciye benzeyen bu atın insana dair yitirdiğimiz tüm duyguları tek bir hareketle gözlerini kapatarak vermiş oluyor!
Bu kareyi Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer paylaştı. Başkan Sezer'in  o sevgi dolu dokunuşuna cevap veren bir atın insanın içine işleyen görüntüsü Siyah İnci kitabının bir özeti gibi.. Anna Sewell tarafından kaleme alınan şahane bir kitap Siyah İnci, Başkan Sezer okumamışsa şayet tavsiye ederim..İnsana ve hayata dair tüm iyiliklerle kötülüklerin anlatıldığ bir atın hikayesi Siyah İnci.. Bu karaye o kadar dokunacak tarafı var ki..Herkesin bu karedeki merhamet duygusunu yeniden keşfetmesi için bir beyaz inciye dokunup bir siyah inci okumanın tam zamanı.. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Günün, en, güzel, karesi, Gölcük, belediye, başkanı, Sezer'den,
Yorumlar
Haber Yazılımı