GTO Başkanı Çiler 'den öğretmenler gününe özel mesaj
Haber
24 Kasım 2020 - Salı 10:28
 
GTO Başkanı Çiler 'den öğretmenler gününe özel mesaj
EĞİTİM-KÜLTÜR Haberi
GTO Başkanı Çiler 'den öğretmenler gününe özel mesaj

Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler öğretmenler günü nedeniyle bir mesaj yayınlayarak kutladı
Çiler mesajında; 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmenlerimizin her geçen gün daha iyi eğitim verebilmeleri, başarılarının artması için bizler de üzerimize düşeni yapmaya çalışarak 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlar; mesleklerindeki tüm zorlukları sevgiyle aşmalarını dilerim.

Toplumu, hayatı ve en küçük bireyden başlayarak insanı şekillendiren öğretmenlerimiz; bilgi birikimleri ve tecrübeleriyle öğrencilerin  kişiliğinin oluşmasında büyük rol sahibidir. Ülkemizin ve tüm dünyanın içerisinde bulunduğu Covid-19 sürecinde öğretmenlerimiz aynı özveri içerisinde görevlerini yürüterek ve öğrencilerin eğitimden mahrum kalmaması için tüm imkanları zorlayarak geleceğimizi şekillendirmeye yeni öğretim düzeniyle ara vermeden çalışmaktadırlar. 

Gebze Ticaret Odası olarak eğitimin insan hayatının gelişiminde en önemli unsur olduğu bilinciyle bizler de projelerimizi gerçekleştiriyoruz. Mehmet Tuğrul Tekbulut Tematik Lisesi (Bilişim Lisesi)’ nin ilçemizde açılması, Bilim Sanat Merkezi’nin Gebze’ye kazandırılması, sanayiye nitelikli eleman yetiştirmeyi hedefleyen İnovasyon Akademisi’nin bünyemizde açılması, mesleki eğitimin önemine olan inancımızla bölgemize kazandırdığımız Gebze Ticaret Odası Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizin yanında meslek liselerimizde gerçekleştirdiğimiz uygulama projelerimiz ile Muallimköy Öğretmen Evi’nin Uygulamalı Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi’ne dönüştürülmesi projelerimiz için gururluyuz. 

Kurtuluş Savaşı’mızın önderi Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün Millet Mektepleri Başöğretmenliğini 1928 yılında kabul ettiği ve 1981 yılından bu yana “Öğretmenler Günü” olarak kutlanan 24 Kasım’da; ülkemizin dört bir yanında özveriyle görevlerini yürüten tüm öğretmenlerimize saygılarımı sunuyor, Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve hayatta olmayan tüm öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.' dedi 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: GTO, Başkanı, Çiler, 'den, öğretmenler, gününe, özel, mesaj,
Yorumlar
Haber Yazılımı