Haber Detayı
17 Ekim 2019 - Perşembe 14:15
 
GOSB, ZİRVEYE EV SAHİPLİĞİ YAPTI
TEKNOLOJİ Haberi
GOSB, ZİRVEYE  EV SAHİPLİĞİ YAPTI

HABERPİ.COM-  Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) ve SAP Türkiye ile iş ortağı MBIS iş birliğinde, Türkiye’de e-ticaret, e-ihracat ve e-dönüşümün liderlerini KOBİ’lerle buluşturmak ve işletmelerin yeni nesil ticari faaliyetlere katılımını artırmak hedefiyle düzenlenen  “Dijital Ticaret Anadolu’dan Yükseliyor!” temasıyla düzenlenen zirvenin bu yılki kapanış toplantısına Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) ev sahipliği yaptı.
KOBİ’leri yeni nesil ticaretle tanıştıran Dijital Ticaret Zirvesi’nin açılış konuşmalarını TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, SAP Türkiye Genel Sektör Satış Direktörü Ferit Mollaoğlu ve GOSB Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Yıldırım gerçekleştirdi.
GOSB Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Yıldırım zirvede yaptığı açıklamada: “Şirketlerin analize dayalı olarak geleceklerinin planlanması, öngörülmesi ve bu suretle daha sağlam, daha sağlıklı ve daha kârlı hale getirilmesi için, teknolojik gelişime adapte olmaları şarttır. Aynı zamanda büyümek, uluslararası arenaya açılabilmek ve uluslararası çevrede ayakta kalabilmek için sistemin dışını da göz önüne alma gerekliliği aşikardır.  Biz vizyonumuzu, “Geleceğe yön veren, ileri teknolojiyi altyapı ve hizmetlerinde kullanan, fark yaratan katma değerli projeler üreten bir OSB olarak sanayicilerimizin dönüşümüne liderlik etmek” olarak belirledik. Teknolojiye yönelik gelişmeleri takip ederek, geleceği planlıyoruz. “Geleceğin teknolojisini yönetme” konusunda bir iddiamız var. Bu doğrultuda,  firmalarımızın dijitalleşme süreçlerini yıllardır takip ediyoruz. Sanayicilerimizin üretim süreçlerini dijitalleştirmek için üstümüze düşen görevleri yerine getirmeye çalışıyoruz.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: GOSB,, ZİRVEYE, , EV, SAHİPLİĞİ, YAPTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı