Gebzespor Başkanı Avcı'dan Büyükakın'a teşekkür
Haber
26 Kasım 2021 - Cuma 09:47
 
Gebzespor Başkanı Avcı'dan Büyükakın'a teşekkür
SPOR Haberi
Gebzespor Başkanı Avcı'dan Büyükakın'a teşekkür

 Gebzespor’un yeni yuvası oldu.Büyükşehir’in bir süre önce Tavşancıl Salih Gün Stadı’nın hemen yanında yapımına başladığı kamp tesisleri tamamlanarak, Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) şampiyonluk mücadelesi veren Gebzespor’a tahsis edildi. Şehir merkezinde ihtiyaca cevap veremeyen tesislerden, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin inşa ettiği muhteşem kamp tesislerine taşınan Mor-Menekşeler, yeni yuvasında şampiyonluğa odaklandı.

 BAŞKAN AVCI’DAN BÜYÜKAKIN’A TEŞEKKÜR

Gebzespor Kulüp Başkanı Recep Avcı, kulübe kazandırılan tesisten dolayı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’a teşekkür etti. Avcı, “Tesis 5 yıldızlı otel gibi oldu. Daha önce stadımızın yanındaki tesiste sıkışıp kalmıştık. Sorunlar vardı, harabe gibiydi. Burada ise tüm ihtiyaçlarımız karşılanıyor. Tesisin 5 yıldızlı otel konforunda olması takımımıza güç ve moral veriyor. Aşçısından güvenliğine kadar herkes mutlu. Bundan dolayı başta Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Tahir Büyükakın’a ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

 BÜYÜKAKIN İLE 1-0 ÖNE GEÇTİK

Gebzespor taraftarlarının da tesisleri çok beğendiğini sözlerine ekleyen Avcı, “Geçtiğimiz hafta Eskiçarşı taraftar grubumuza tesislerimizi gezdirdik. Onlar da tesisimizi çok beğendi. Aynı şekilde kamuoyundaki spor camiamız ve basınımızı da tesislerimizde ağırladık. Yeni tesisimiz onların da hoşuna gitti. Artık Gebzespor, Tahir Bey’in sayesinde kurumsallaşma adına 1-0 öne geçti. Bu da bize şarttı. Sportif başarılar gelip geçicidir, tesisleşme önemlidir. 1955 yılından beri bir tane tesisimiz vardı. O tarihten bu yana ilk defa Gebzespor’a bir tesis kazandırıldı. Bize böyle bir tesis kazandırdığı için Tahir Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gebzespor, Başkanı, Avcı'dan, Büyükakın'a, teşekkür,
Yorumlar
Haber Yazılımı