Gebzenin birinciler belli oldu
SİYASET
(İHA) - İhlas Haber Ajansı |
16.03.2019 - 13:29, Güncelleme:
03.09.2022 - 16:03
Gebzenin birinciler belli oldu
HABERPİ/SPOR- Gebze Kaymakamlığı, Gebze Belediyesi, Gebze Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma programı kapsamında bugün (15 Mart) Gebze Alaettin Kurt Stadında yapılanokullararası Kız-Erkek Küçükler, Yıldızlar ve Gençler kategorisinde Çanakkale Şehitlerini Anma Koşusu yapıldı.. Yapılan koşu sonrasında kategorilerinde dereceye giren öğrencilerin ödülleri verildi..
İşte yapılan koşularda dereceye giren o öğrenciler
Küçük Kızlar 600 metre
SİMA KANAT - KOÇ ORTAOKULU
BENSU KOÇ - KOÇ ORTAOKULU
BEYZA YEŞİLYURT - KOÇ ORTAOKULU
ELANUR ÖNAL - MESUDE İŞMAN ORTAOKULU
Küçük Erkekler 800 metre
MUHAMMED EFE KAÇAR - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU
NURULLAH ÖZDEMİR - MESUDE İŞMAN ORTAOKULU
EREN DÖNMEZ - DİLER DEMİR ORTAOKULU
GÜRKAN ÜNVER - YILDIRIM BEYAZIT ORTAOKULU
Yıldız Kızlar 800 metre
NİSA ORHAN - NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU
EBRAR KURTOĞLU - İNÖNÜ ORTAOKULU
GAMZE BİLGİN - KOÇ ORTAOKULU
SEMRA AKYÜZ - ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU
Yıldız Erkekler 1000 metre
MEHMET CUMHUR CAN ÖZTÜRK - GEBZE İMAM HATİP ORTAOKULU
YUSUF ÖZDİYAR - MUZAFFER ALTINTAŞ İMAM HATİP ORTAOKULU
EMİRHAN ŞİMŞEK - NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU
FARUK KAHYA - ADEM YAVUZ ORTAOKULU
Genç Kızlar 1000 metre
KADER KURT - CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ
ERVANUR ÖZTÜRK - ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
NİSANUR TURUNÇ - ANİBAL ANADOLU LİSESİ
DERYA BAŞTAŞ - ÇOLAKOĞLU KIZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
Genç Erkekler 1200 metre
BATUHAN YILDIZ - FATİH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
EMRE KÖSE - FATİH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
FATİH GÜÇLÜ - FATİH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
ALPER GÖKMEN - MEHMET TUĞRUL TEKBULUT ANADOLU LİSESİ
HABERPİ/SPOR- Gebze Kaymakamlığı, Gebze Belediyesi, Gebze Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma programı kapsamında bugün (15 Mart) Gebze Alaettin Kurt Stadında yapılanokullararası Kız-Erkek Küçükler, Yıldızlar ve Gençler kategorisinde Çanakkale Şehitlerini Anma Koşusu yapıldı.. Yapılan koşu sonrasında kategorilerinde dereceye giren öğrencilerin ödülleri verildi..
İşte yapılan koşularda dereceye giren o öğrenciler
Küçük Kızlar 600 metre
SİMA KANAT - KOÇ ORTAOKULU
BENSU KOÇ - KOÇ ORTAOKULU
BEYZA YEŞİLYURT - KOÇ ORTAOKULU
ELANUR ÖNAL - MESUDE İŞMAN ORTAOKULU
Küçük Erkekler 800 metre
MUHAMMED EFE KAÇAR - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU
NURULLAH ÖZDEMİR - MESUDE İŞMAN ORTAOKULU
EREN DÖNMEZ - DİLER DEMİR ORTAOKULU
GÜRKAN ÜNVER - YILDIRIM BEYAZIT ORTAOKULU
Yıldız Kızlar 800 metre
NİSA ORHAN - NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU
EBRAR KURTOĞLU - İNÖNÜ ORTAOKULU
GAMZE BİLGİN - KOÇ ORTAOKULU
SEMRA AKYÜZ - ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU
Yıldız Erkekler 1000 metre
MEHMET CUMHUR CAN ÖZTÜRK - GEBZE İMAM HATİP ORTAOKULU
YUSUF ÖZDİYAR - MUZAFFER ALTINTAŞ İMAM HATİP ORTAOKULU
EMİRHAN ŞİMŞEK - NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU
FARUK KAHYA - ADEM YAVUZ ORTAOKULU
Genç Kızlar 1000 metre
KADER KURT - CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ
ERVANUR ÖZTÜRK - ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
NİSANUR TURUNÇ - ANİBAL ANADOLU LİSESİ
DERYA BAŞTAŞ - ÇOLAKOĞLU KIZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
Genç Erkekler 1200 metre
BATUHAN YILDIZ - FATİH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
EMRE KÖSE - FATİH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
FATİH GÜÇLÜ - FATİH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
ALPER GÖKMEN - MEHMET TUĞRUL TEKBULUT ANADOLU LİSESİ
Habere ifade bırak !
Bu habere hiç ifade kullanılmamış ilk ifadeyi siz kullanın.
Habere ait etiket tanımlanmamış.