Haber Detayı
11 Ekim 2019 - Cuma 11:45
 
GEBZE TİCARET ODASINDA İKİ KADIN ÜYENİN TOPUK SESİ
GÜNCEL Haberi
GEBZE TİCARET ODASINDA İKİ KADIN ÜYENİN TOPUK SESİ

HP/CENGİZYÜCAK Gebze Ticaret Odasının organize ettiği "Girişimci Kadınların Güçlü Topuk Sesleri programı" dün Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Okul öğrencilerinin de programa getirilerek salonun üst katının doldurulması dikkatlerden kaçmadı..

İŞTE  O PROGRAM İLE İLGİLİ OLARAK GTO'DAN YAPILAN AÇIKLAMA
Odamız tarafından gerçekleştirilen “Girişimci Kadınların Güçlü Topuk Sesleri” panelimiz, protokolümüzün, üyelerimizin, kadın ve genç girişimcilerimizin ve girişimci adayları ile öğrencilerin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi. Başkanımız; kadınlarımızın tarih boyunca kültürümüzün şekillenmesine ve devlet yönetimine önemli katkılar sağladığını, kadınların elinin değdiği her işin bereketlendiğini ve güzelleştiğini vurgulayarak, onlara imkan verildiğinde yeni fikir ve önerilerin ortaya çıkması ve üretkenliği konusunda yaratıcılıklarının tartışılmaz olduğunu dile getirdi. Başkanımız sonrası panelistlerimiz başarı öyküleriyle tüm katılımcılara ilham kaynağı oldular.

GEBZE TİCARET ODASINDA İKİ KADIN ÜYENİN TOPUK SESİ
GTO Başkanı Nail Çiler'in "kadınlarımızın tarih boyunca kültürümüzün şekillenmesine ve devlet yönetimine önemli katkılar sağlamıştır. Kadınların elinin değdiği her işin bereketlenir ve güzelleşir" sözlerine aynen katılıyorum.
Lakin Başkan Çiler'in bu sözlerinin laftan öteye geçmesini bekliyoruz..
Programın adı; 
"Girişimci Kadınların Güçlü Topuk Sesleri programı"
Peki GTO'nun 11 kişilik yönetim kurulunda kaç bayan üye var?
Hiç bayan üye yok..
Peki GTO'nun 60 kişilik Meclisinde kaç bayan Meclis üyesi var? 
Birisi GTO Başkanı Nail Çiler'in eşi Sevgi Çiler olmak üzere iki Bayan Meclis üyesi var.

​Evet Sayın Başkan Nail Çiler
Gebzeliler GTO'da iki kadın Meclis üyesinin topuk sesinin yeterli olmadığını görüyor ve hem yönetimde yer verilerek hem de mecliste sayılarının arttırlarak o cılız topuk sesinin güçlü hale getirilmesini bekliyor.. 

Kaynak: Editör: CENGİZ YUCAK
Etiketler: GEBZE, TİCARET, ODASINDA, İKİ, KADIN, ÜYENİN, TOPUK, SESİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı