Gebze İlçe Nüfus Müdürü Aydın'ı gururlandıran personel
Haber
19 Kasım 2021 - Cuma 19:06
 
Gebze İlçe Nüfus Müdürü Aydın'ı gururlandıran personel
İLÇELER Haberi
Gebze İlçe Nüfus Müdürü Aydın'ı gururlandıran personel

HABERPİ- Gebze'nin başarılı  İlçe Nüfus Müdürü Hasan Aydın'ın personeli Dağdelen Türkiye çapında en çok işlem yapan başarılı personel seçildi
Nüfus Müdürlüğü personeli İsmail Dağdelen’in büyük başarısı
Kocaeli genelinde yılın ilk sekiz ayında en fazla işlem yapan Personeli seçilen İsmail Dağdelen,geçtiğmiiz Eylü ayında Kocaeli'ye gelen  Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürü Şefik Aygöl tarafında başarı belgesi ile ödüllendirilmişti.Ödül töreninde Genel Müdür Aygöl'ün yanısıra Kocaeli il Nüfus Müdürü Nevzat Gilan ile Gebze ilçe Nüfus Müdürü Hasan Aydın'da hazır bulunmuştu.
BU SEFER TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU
Bu başarısının ardından Gebze Nüfus Müdürlüğü personeli Dağdelen yine bu yıl Kasım ayı içerisinde Türkiye çapında bir hafta içinde en çok işlem yapan memur seçildi. Bu başarısından dolayı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürü Şefik Aygöl bizzat kendisini arayarak başarılar dilerken Gebze Kaymakamı Mustafa Güler'de Dağdelen'i başarı belgesiyle ikinci kez ödüllendirdi. 
Gebze İlçe Nüfus Müdürü Hasan Aydın'da başarılı ve çalışkan personeli ile gurur duyduğunu belirterek Dağledelen’i tebrik edip  başarılar diledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gebze, İlçe, Nüfus, Müdürü, Aydın'ı, gururlandıran, personel,
Yorumlar
Haber Yazılımı