Haber Detayı
22 Ağustos 2019 - Perşembe 05:53
 
GEBZE GECEYİ SUSUZ GEÇİRDİ
GÜNCEL Haberi
GEBZE GECEYİ SUSUZ GEÇİRDİ

HP/CENGİZYÜCAK KOCAELİ İSU Genel Müdürlüğü 19 Ağustos 2019 tarihinde resmi twitter sayfasından "Susuz kalmayana suyun önemini anlatamayız!" mesajını paylaştıktan sonra 21 Ağustos 2019 çarşamba günü "Abonelerimizin Dikkatine! Ana Şebeke Arızası Nedeniyle Gebze ve Çayırova'da yaşanan Su Kesintisinden Etkilenecek Mahalleler;" duyurusunu yaparak iki ilçede çok sayıda mahallenin suyunun kesileceğini duyurmuştu..
Dün Gebze'de gün boyunca bu mahallelerde su kesintisi yaşanırken Gebze İSU Şübe müdürü Burak Kızılöz gün içinde yine sosyal medyadan "Gebze Q1200 lük CTB ana isale hattı arıza çalışması devam etmektedir." açıklamasında bulundu..
Ve dün akşam 20:30 sularında İSU Genel Müdürlüğü twitter sayfasından "Gebze ilçesinde oluşan ana isale hattı arızası yapılmış olup kademeli olarak su verilmeye başlanmıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz." açıklaması yapıldı..
Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz'de bu açıklamayı yine sosyal medya sayfalarından tüm Gebzeliler ile paylaştı..
Lakin Gebze'nin çok sayıda mahallesi dün geceyi susuz geçirdi ve Gebzeliler İSU ile Başkan Büyükgöz'ün o paylaşımlarının altına "suyumuz gelmedi" yorumları yağdırdılar.. 
Resim

Kaynak: Editör:
Etiketler: GEBZE, GECEYİ, SUSUZ, GEÇİRDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı