Haber Detayı
14 Ekim 2019 - Pazartesi 21:08
 
Gebze Belediyesi Cumhuriyet Mahallesinde çalışmaları hızlandırdı
YAŞAM Haberi
Gebze Belediyesi Cumhuriyet Mahallesinde çalışmaları hızlandırdı

HABERPİ.COM- Gebze Belediyesi,  Cumhuriyet mahallesindeki eksikleri tamamlamak için çalışmaları hızlandırdı. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz'ün başlattığı yerinde ve zamamında çözüm odaklı hizmet anlayışı başarılı bir şekilde uygulanıyor. Bu çalışmalardan biri de Gebze Cumhuriyet mahallesinde başlatıldı..
Ak Parti Gebze Cumhuriyet Mahallesinin  başarılı mahalle Başkanı Eyüp Susoy, Vatandaşların sorunlarını ve mahallenin hizmete ihtiyaç bölgelerini takip ederek belediye ile paylaşması sonucunda başkan Büyükgöz'ün talimatıyla mahalledeki mazgallar değişirilirken, asfalt yamalama ve kaldırım çalışmaları da devam ediyor..
Cumhuriyet Mahallesinin, belediyenin başlattığı  çalışmalardan oldukça memnun olduğunu dile getiren Ak Parti mahalle başkanı Susoy, 'Mahalle halkının her zaman yanında yer alan ve mahallenin alt yapı ve üst yapı sorunlarını çözmek için çalışmaları başlatma talimatı veren Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz'e ve çalışmalar ve sorunlarla yakından ilgilenen  Fen İşleri Müdürü Levent Sargın'a ve bizleri yalnız bırakmayan İlçe başkanım İrfan Ayar'a  hem mahallem hem partim hem de kendi adıma teşekkür ediyorum.. 'dedi 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gebze, Belediyesi, Cumhuriyet, Mahallesinde, çalışmaları, hızlandırdı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı