Gebze Belediye Başkanı Büyükgöz o iddiayı yalanladı
Haber
04 Ağustos 2022 - Perşembe 19:12
 
Gebze Belediye Başkanı Büyükgöz o iddiayı yalanladı
İLÇELER Haberi
Gebze Belediye Başkanı Büyükgöz o iddiayı yalanladı

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, 6 Ağustos cumartesi günü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kocali programına belediye çalışanlarının zorunlu katılım iddiasını yalanladı.. Belediye İnsan Kaynakları Müdürlüğünce gönderilen duyuru metninin muhalefet parti ilçe başkanlarınca da paylaşılmıştı.
Başkan Büyükgöz'ün konuyla ilgili yazılı açıklaması şöyle; Bir takım basın yayın organlarında, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifiyle gerçekleşecek 10. Açılış Bayramı’na katılımı, personelimiz için zorunlu tuttuğumuz yönünde maksatlı haberler yayınlanmıştır. Bahse konu haberler gerçeği yansıtmamaktadır.
 6 Ağustos 2022 Cumartesi günü gerçekleşecek; “Açılış Bayramı” resmi bir programdır. Kocaeli’nin tamamında hayata geçen eser, hizmet ve yatırımların açılışı bu programla yapılacaktır. Gebze Belediyesi’nin yapımını tamamladığı projeler de bu kapsamdadır.
 Personelimizin büyük emeklerle milletimizin hizmetine sunduğu bu projelerin açılışlarına şahit olmaları temennimizdir. Bu amaçla kendileri Açılış Bayramı’na davet edilmişlerdir. Personelimizin katılım durumlarına göre ulaşım imkanları oluşturulacağından, programa katılıp katılmayacaklarını bildirmeleri talep edilmiştir. Bahse konu haberlerde ifade edildiği gibi bir katılım zorunluluğu yoktur. Katılım tamamıyla isteğe bağlıdır.
 Bu vesileyle hem personelimizi hem de bütün Gebzelileri hizmet ve eserlerimizin toplu açılışına, 10. Açılış Bayramı’na davet ediyoruz.' dedi 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gebze, Belediye, Başkanı, Büyükgöz, o, iddiayı, yalanladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı