Gebze Ak Kadınların Başkanı Çırak yeni yönetim için start verdi
Haber
27 Ocak 2022 - Perşembe 17:51
 
Gebze Ak Kadınların Başkanı Çırak yeni yönetim için start verdi
SİYASET Haberi
Gebze Ak Kadınların Başkanı Çırak yeni yönetim için start verdi

ADALET BORA/ haberpi- Ak Parti Gebze ilçe Kadın Kollarının yeni başkanı Habibe Yıldırım Çırak, göreve atanmasının ardından yeni yönetimini oluşturma çalışmalarını hızlandırdı. 
Göreve başlar başlamaz sahaya çıkan ve yoğun bir çalışma temposu başlatan Başkan Çırak diğer yandan yeni yönetim kurulunu oluşturmak için ince eleyip sık dokuyor. Geçtiğimiz günlerde ziyaretimize gelen ve kendisini tanıma fırsatı bulduğumuz Başkan Çırak güçlü ve kararlı duruşuyla kendinden uzun süre sözettirecek bir başkan. Donanmılı, siyasi değerlere vurgu yapan ve asımın nesli için mücadeleye inanmış bir siyasetçi.. 
Kısa sürede sempatik ve hanfendi kişiliğiyle, davasına olan inancı ve çalışma temposuyla kadın kollarını harekete geçiren Başkan Çırak oluşturacağı yeni yönetim kurulu üyeleriyle birlikte sahadan bir an olsun ayrılmadan 2023 hedeflerine ve güçlü ekip güçlü Türkiye inancıyla yeni dönemi başlatmış olacak.
İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Özdemir başkanlığında ve ilçedeki tüm dengeleri de bir arada tutacak olan yeni kadrosunu oluşturma çalışmalarının önümüzdeki günlerde tamamlanması bekleniyor. Görünen o ki Habibe başkan bu kadar ince eleyip sık dokuduğuna göre  yeni yönetimyle  kadın kollarında yeni bir heyecan ve güçlü bir dayanışma getirecek. Ve bu da Ak Parti Gebze'de yeni farkındalık oluşturacak..Bu da aslında Gebze'nin kadın siyasetçileri için bir kazanım olacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gebze, Ak, Kadınların, Başkanı, Çırak, yeni, yönetim, için, start, verdi, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı