Haber Detayı
08 Aralık 2019 - Pazar 10:13
 
Faruk Başaran 'Tencere yuvarlandı kapağını buldu' dedirtti
SİYASET Haberi
Faruk Başaran 'Tencere yuvarlandı kapağını buldu' dedirtti

SİYASETKULİSİ/CENGİZYÜCAK 2002 genel seçimlerinde ANAP Kocaeli milletvekili adayı olan ama seçilemeyen ve daha sonra Ak Partiden milletvekili adaylığı için girişimlerde bulunmasına rağmen aday olamayan Gebzeli Faruk Başaran en son olarak 24 Haziran 2018 genel seçimlerinde MHP Kocaeli milletvekili adaylığı için başvurmuş ama aday gösterilmemişti..

Bugün ise basına Faruk Başaran'ın, Yeni parti kurma hazırlıklarında olan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun ekibine, katıldığı haberi düştü..
Haberde "Geçen hafta sonu Ahmet Davutoğlu, kurucular kurulu üyeleriyle Bolu Büyük Abant Oteli'nde kamp yaptı. ASİAD Genel Başkanı Ömer Faruk Başaran, hafta sonu kampa katıldı ve Ahmet Davutoğlu'nun partiye katılma teklifini kabul etti."  ifadeleri yer aldı..

Siyaset kulisleri ise bu haberin "Başaran, Ahmet Davutoğlu'nun partiye katılma teklifini kabul etti." kısmını "acaba Faruk Başaran, partinize ben de gelebilir miyim diye teklif etmiş olabilir mi" diye sorgularken, "Faruk Başaran bu partiye çok yakıştı, adeta tencere yuvarlandı kapağını buldu" şeklinde de çokca yorumlar yapıldı..

Kaynak: Editör:
Etiketler: Faruk, Başaran, 'Tencere, yuvarlandı, kapağını, buldu', dedirtti,
Yorumlar
Haber Yazılımı